Kate Moss nową twarzą Dior Beauty

Kate Moss pomimo swoich 37 lat wciąż nie traci na popularności. A zleceń nie brakuje. Modelka została właśnie nową twarzą Dior Beauty.
Kate Moss twarzą Dior Beauty 37-letnia modelka nie traci na popularności Kate Moss, pomimo swoich 37 lat, wciąż nie traci na popularności. A zleceń jej nie brakuje. Modelka została właśnie nową twarzą linii kosmetyków Dior Beauty. Kate Moss nie narzeka na brak zleceń. Modelka została właśnie nową twarzą Dior Beauty. Wiemy, że Kate reklamować będzie kultową już pozycję wśród kosmetyków marki Dior - pomadkę Dior Addict (sama modelka zresztą zupełnie prywatnie używa jej od lat). Plotki na ten temat pojawiły się już w listopadzie 2010 roku. Były to jednak wciąż nie potwierdzone informacje. Media spekulowały, czy Kate uda się to pogodzić z byciem ambasadorką marki kosmetycznej Rimmel. Modelka była już twarzą Diora, reklamowała jej ubrania oraz dodatki. Pojawiała się także w reklamach Chanel, YSL i Rimmel. Prezentowała i prowadziła aktywne kampanie promocyjne również własnych kompozycji zapachowych.

Wiemy, że Kate reklamować będzie kultową już pozycję wśród kosmetyków marki Dior - pomadkę Dior Addict ( sama modelka zresztą zupełnie prywatnie używa jej od lat).

Plotki na ten temat pojawiły się już w listopadzie 2010 roku. Były to jednak wciąż nie potwierdzone informacje. Media spekulowały, czy Kate uda się to pogodzić z byciem ambasadorką marki kosmetycznej Rimmel.

Modelka była już twarzą marki Dior, reklamowała jej ubrania oraz dodatki. Jeśli chodzi o marki kosmetyczne, (oprócz Rimmel) pojawiała się w reklamach Chanel, czy YSL. W między czasie prezentowała i prowadziła aktywne kampanie promocyjne również własnych kompozycji zapachowych.

Czy waszym zdaniem wybór Kate Moss do reklamy pomadek Dior był słuszny?

fot. duzy_kadr/AP Photo/Reuters


Zobacz też:

Kate Moss promuje swój własny zapach Vintage Muse

kolaz lula.pl

Wybór Kate Moss do reklamy Dior Addict:
Więcej o: