Gwiazdy na Telekamerach 2011

Sprawdźcie, co założyły polskie celebrytki na Telekamery 2011 - warto, bo kreacje wypadły naprawdę nieźle!

Trzeba przyznać, że na tej imprezie pojawiło się dużo udanych stylizacji. Wymienić trzeba chociażby minimalistyczny strój Małgorzaty Sochy, który składał się z białej sukienki z krótkim rękawem, czarnych ażurowych botków oraz klasycznej kopertówki. Bosko i również minimalistycznie wyglądała Anna Czartoryska w popielatej sukience-tubie. Młodzieńczy powiew wniosła Ewa Farna, która piękną delikatną sukienkę zestawiła z czarnymi prostymi botkami o nieco ciężkim wyglądzie i dwiema, kolorystycznie dopasowanymi bransoletkami. Dobrze wyglądała także Katarzyna Glinka, choć jej buty na zdjęciu wydają się odrobinę za ciężkie do tej sukienki, ale być może to tylko niefortunne ujęcie. Magdalena Walach olśniła fantastyczną sukienką i perfekcyjną stylizacją - to nasz numer jeden!

Co ciekawe, polskie gwiazdy coraz chętniej sięgają po znanych projektantów - Katarzyna Zielińska wybrała kopertówkę od Alexandra McQueena, Małgorzata Socha od Bottega Veneta, Patrycja Markowska ma na sobie sukienkę od Agnieszki Maciejak - to z pewnością nie wszystkie wielkie metki na tym czerwonym dywanie.

Która stylizacja podoba się Wam najbardziej? Wy też uważacie, że tak impreza wypadła naprawdę nieźle pod względem stylistyczno-modowym?

Gwiazdy na Telekamerach 2011, Telekamery 2011, czerwony dywan

Więcej o: