Nowa twarz Intimissimi - Alyssa Miller

Dziewczyna Ronaldo nie będzie reklamować kolekcji bielizny Inimissimi na wiosnę 2011. Włoska marka zamieniła Irinę Shayk na Alyssę Miller.

Ostatnio zwróciliśmy uwagę na to, że modelka, która zrobiła się sławna dzięki współpracy z firmą Intimissimi zaczęła reklamować bieliznę ich konkurencji. Wystąpiła w lookbook'u kanadyjskiej marki La Senza. Możliwe, że przedstawiciele włoskiej firmy postanowili zrezygnować ze współpracy z dziewczyną Ronaldo i zatrudnić na jej miejsce nową, równie piękną modelkę. Nie wiadomo, czy kontrakt z Iriną został zerwany, czy została ambasadorką marki, ale nie wzięła udziału w kampanii. Naszym zdaniem kontrakt został zwyczajnie zmieniony. Irina była gwiazdą pokazu kolekcji na wiosnę/lato 2011, który odbył się w Veronie.

Pokaz Intimissimi w Veronie - wiosna 2011

Następczyni Iriny - Alyssa Miller jest równie piękna. Ma 21 lat, pracuje w branży od 2005, ale jest mało znana. Jednym z największych sukcesów był udział w kampanii Diesel i kilka pokazów podczas tygodni mody. Teraz dostała ogromną szansę i jej kariera może się potoczyć tak, jak poprzedniczki. Udział w kampanii Intimissimi był przełomem w życiu Iriny.

Zobaczcie czy Alyssa ma szansę na powtórzenie sukcesu Iriny - GALERIA!

Więcej:

Czy Irina Shayk nadaje się jedynie do promowania bielizny?

Irina Shayk w bieliźnie La Senza

Irina czy Alyssa?