Atelier Versace - najnowsza kolekcja wytwornych kreacji

Najnowsza kolekcja Atelier Versace na wiosnę 2011 jest jednym słowem zachwycająca.
Atelier Versace - najnowsza kolekcja Najnowsza kolekcja Atelier Versace na wiosnę 2011 jest zachwycająca Donatella Versace prócz delikatnych róży, fioletów i szkarłatów postawiła na głęboką czerwień i indygo. Piękne kreacje tym razem prezentuje Abbey Lee Kershaw Najnowsze kolekcja linii Atelier Versace jest bardziej kolorowa niż poprzednie. Donatella Versace oprócz delikatnych róży, fioletów i szkarłatów postawiła również na głęboką czerwień i indygo. Kreacje na wiosnę 2011 są mniej błyszczące i ozdobne niż zwykle. Tylko dwie kreacje zostały udekorowane kamieniami, w reszcie ozdobne kryształki wykorzystane są jedynie jako wykończenie. Głównym elementem dekoracyjnym kolekcji są bowiem misterne drapowania, marszczenia oraz cieniowania. Piękne kreacje tym razem nie prezentuje żadna z Polek. Po dwóch sezonach współpracy z Kasia i Moniką Donatella wybrała Abbey Lee Kershaw, która została również twarzą marki Versace. Blondwłosa modelka w przepięknych kreacjach wygląda zjawiskowo.

Najnowsze kolekcja linii Atelier Versace jest bardziej kolorowa niż poprzednie. Donatella Versace oprócz delikatnych róży, fioletów i szkarłatów postawiła również na głęboką czerwień i indygo. Kreacje na wiosnę 2011 są mniej błyszczące i ozdobne niż zwykle. Tylko dwie kreacje zostały udekorowane kamieniami, w reszcie ozdobne kryształki wykorzystane są jedynie jako wykończenie. Głównym elementem dekoracyjnym kolekcji są bowiem misterne drapowania, marszczenia oraz cieniowania.

Piękne kreacje tym razem nie prezentuje żadna z Polek. Po dwóch sezonach współpracy z Kasia i Moniką Donatella wybrała Abbey Lee Kershaw, która została również twarzą marki Versace. Blondwłosa modelka w przepięknych kreacjach wygląda zjawiskowo.

Zobaczcie sami - lookbook Atelier Versace.

Atelier Versace (wiosna 2011) - Abbey Lee Kershaw