"Piraci z Karaibów" - nowa kolekcja lakierów OPI

Marka OPI znów uderza w klimaty filmowe. Tym razem inspiracją do stworzenia nowej kolekcji lakierów do paznokci był film "Piraci z Karaibów"
"Piraci z Karaibów" - nowa kolekcja OPI Marka OPI wypuściła kolekcję lakierów inspirowaną "Piratami z Karaibów" Marka OPI wypuściła kolekcję lakierów do paznokci inspirowaną "Piratami z Karaibów". Dominują Odcienie szałwi, lawendy, pastelowego różu i szarości Marka OPI znów uderza w klimaty filmowe. Tym razem inspiracją do stworzenia nowej kolekcji lakierów do paznokci był film "Piraci z Karaibów". Ostatnio marka OPI ma dość nietypowe pomysły na nowe kolekcje. Najpierw pisaliśmy o linii Katy Perry, potem pojawiła się kolekcja inspirowana filmem "Burlesque" czy amerykańskim musicalem "Glee", a nawet lakiery dedykowane Justinowi Bieberowi. O ile jednak poprzednie bardzo kolorowe i świecące kolekcje nie zachwycały aż tak bardzo, ta podoba nam się wyjątkowo. Inspiracją do powstania kolorystyki był mityczny świat syren, skarbów, przygód na pełnym morzu. Odcienie szałwi, lawendy, pastelowego różu czy nawet nietypowej szarości kojarzyć mogą się z ciepłem, tropikalną roślinnością i bajkowym klimatem. Nowa kolekcja zawiera 6 lakierów o nazwach: - Planks a Lot (lawenda), - Sparrow Me the Drama (róż), - Skull & Glossbones (szaro-zielony, odcień khaki), - Mermaid's Tears (ten najbardziej zielony), - Stranger Tides (jaśniejszy szary wpadający delikatnie w zieleń) - Steady As She Rose (jasny róż) Oraz połyskujący szary lakier, który tworzy na powierzchni paznokcia modne popękane wzory. Każdy z lakierów kosztuje 8,50 dol. i jak na razie dostępne będą od marca w USA.

Ostatnio marka OPI ma dość nietypowe pomysły na nowe kolekcje. Najpierw pisaliśmy o linii Katy Perry, potem pojawiła się kolekcja inspirowana filmem Burlesque, czy amerykańskim musicalem Glee, czy nawet lakiery dedykowane Justinowi Bieberowi (!)

Zwróciliśmy już uwagę, że tematyczne kolekcje mają swoje marketingowe uzasadnienie, a dublowanie kolorów wytłumaczenie. O ile jednak poprzednie bardzo kolorowe i świecące kolekcje nie zachwycały aż tak bardzo - ta podoba nam się bardziej.

Inspiracją do powstania kolorystyki był mityczny świat syren, skarbów, przygód na pełnym morzu. Odcienie szałwii, lawendy, pastelowego różu, czy nawet nietypowej szarości kojarzyć mogą się z ciepłem, tropikalną roślinnością i bajkowym klimatem.

Nowa kolekcja zawiera 6 lakierów o nazwach:

- Planks a Lot (lawenda),

- Sparrow Me the Drama (róż),

- Skull & Glossbones (szaro-zielony, odcień khaki),

- Mermaid's Tears (ten najbardziej zielony),

- Stranger Tides (jaśniejszy szary wpadający delikatnie w zieleń)

- Steady As She Rose (jasny róż)

Oraz połyskujący szary lakier, który tworzy na powierzchni paznokcia modne popękane wzory.

Piraci z Karaibów - nowa kolekcja lakierów OPI


Piraci z Karaibów - nowa kolekcja lakierów OPI

Każdy z lakierów kosztuje 8,50 $ i jak na razie dostępne będą od marca w USA.

 

Zobacz też:

Kolekcja OPI Glee

Fot. Materiały prasowe