Perfumy Fergie biją rekordy sprzedaży w Avonie

Zapach Outspoken pobił wszelkie rekordy sprzedaży! Żadne perfumy tej marki jak do tej pory nie cieszyły się aż taką popularnością.
Perfumy Fergie biją rekordy sprzedaży To najlepiej sprzedającą się buteleczką marki Avon Zapach Outspoken by Fergie pobił wszelkie rekordy sprzedaży w Avonie. Kwiatowo-owocowe perfumy kosztują 80 zł. Balsam do ciała - 13 zł Zapach Outspoken pobił wszelkie rekordy sprzedaży w Avonie! Żadne perfumy tej marki jak do tej pory nie cieszyły się aż taką popularnością. Fergie długo pracowała nad stworzeniem tego zapachu. Po ukończeniu prac była bardzo zadowolona, uważała bowiem, że kwiatowo-owocowa mieszanka idealnie odzwierciedla jej osobowość. "Outspoken by Fergie firmy Avon to śmiała mieszanka mrożonej jagody, kobiecej tuberozy oraz czarnej skóry. Outspoken został stworzony dla kobiety nieustraszonej i pewnej swoich przekonań. Zapach i opakowanie odzwierciedla prawdziwą naturę Fergie - pełną kobiecości i tajemniczości." Kiedy parę miesięcy temu zapach pojawił się na rynku, chyba nikt nie przypuszczał, że będzie najlepiej sprzedającą się buteleczką marki Avon. A jednak! Nie wiadomo do końca, czy gwarantem tego sukcesu jest nazwisko Fergie, czy też może sam zapach aż tak przypadł do gustu kupującym, ale jedno jest pewne - dołączenie artystki do grona ambasadorek okazało się strzałem w dziesiątkę! I dla firmy, i dla samej Fergi! Cena perfum: 80 zł. Wraz z zapachem w ofercie perfum znaleźć można również zapachowy balsam o takiej samej nazwie: 13zł

Fergie długo pracowała nad stworzeniem tego zapachu. Po ukończeniu prac była bardzo zadowolona, uważała bowiem, że kwiatowo-owocowa mieszanka idealnie odzwierciedla jej osobowość.

Outspoken by Fergie firmy Avon to śmiała mieszanka mrożonej jagody, kobiecej tuberozy oraz czarnej skóry. Outspoken by Fergie został stworzony dla kobiety nieustraszonej i pewnej swoich przekonań. Zapach i opakowanie odzwierciedla prawdziwą naturę Fergie pełną kobiecości i tajemniczości."

Kiedy parę miesięcy temu zapach pojawił się na rynku, chyba nikt nie przypuszczał, że będzie najlepiej sprzedającą się buteleczką marki Avon. A jednak!

Nie wiadomo do końca, czy gwarantem tego sukcesu jest nazwisko Fergie, czy też może sam zapach aż tak przypadł do gustu kupującym, ale jedno jest pewne - dołączenie artystki do grona ambasadorek okazało się strzałem w dziesiątkę! I dla firmy i dla samej Fergi!

Czy wypróbowałyście już zapach Outspoken?

Cena perfum: 80 zł.

Wraz z zapachem w ofercie perfum znaleźć można również zapachowy balsam o takiej samej nazwie: 13zł

Black Eyed Peas singer, Fergie is the latest face of the US cosmetics giant, Avon. Fergie, real name Stacey Ferguson, teamed up with Avon to launch her first perfume 'Outspoken'. She appears in a new set of ads for the scent, showing off her legs in stiletto boots. Fergie, 35, said:

Zobaczcie też:

Psychotest: Co twoja fryzura mówi o tobie?

Psychotest: Co twoja fryzura mówi o tobie?