Nowość w walce z rozstępami - krem dr Ireny Eris

Marka Dr Ireny Eris prowadziła na rynek nowy produkt, który ma wspomagać redukcję rozstępów - defekt kosmetyczny, z którym walczy niejedna kobieta.
Krem dr Ireny Eris na rozstępy Anti-Stretch Mark Cream redukuje rozstępy i zapobiega ich występowaniu Dr Irena Eris wprowadza na rynek produkt, który ma wspomagać redukcję rozstępów. Anti-Stretch Mark Cream należy do linii wyspecjalizowanych kosmetyków Body Art. Marka Dr Ireny Eris wprowadziła na rynek nowy produkt, który ma wspomagać redukcję rozstępów - defektu kosmetycznego, z którym walczy niejedna kobieta. Nowy produkt należy do linii wyspecjalizowanych kosmetyków Body Art. W podserii Tricellux Skin Technology, składającej się z produktów przeznaczonych do redukcji cellulitu i modelujących ciało wprowadzono nowość w postaci kremu mającego za zadanie redukować rozstępy. Krem nazywa się Anti-Stretch Mark Cream i oprócz działania redukującego już występujące rozstępy warto go również używać w celach profilaktycznych. Produkt składa się z wieloskładnikowego ekstraktu owocowego, zawierającego kwasy owocowe z grupy AHA oraz skoncentrowane wyciągi z soków owoców odpowiedzialne za delikatne złuszczanie zewnętrznej warstwy naskórka. Krem zawiera także skoncentrowany kompleks witaminowo-proteinowy, którego głównym działaniem jest pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, oraz zwiększenie spójności skóry, co ma przyczyniać się do zanikania rozstępów i zapobiega ich ponownemu wystąpieniu.

Nowy produkt należy do linii wyspecjalizowanych kosmetyków BODY ART.

W podserii TRICELLUX SKIN TECHNOLOGY składającej się z produktów przeznaczonych do redukcji cellulitu i modelujących ciało wprowadzono nowość w postaci kremu mającego za zadanie redukować rozstępy.

Krem nazywa się Anti-Stretch Mark Cream i oprócz działania redukującego już występujące rozstępy warto go również używać w celach profilaktycznych.

Produkt składa się z:

- Wieloskładnikowego ekstraktu owocowego, zawierającego kwasy owocowe z grupy AHA oraz skoncentrowane wyciągi z soków owoców odpowiedzialne za delikatne złuszczanie zewnętrznej warstwy naskórka,

- Skoncentrowany kompleks witaminowo-proteinowy, którego głównym działaniem jest pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, oraz zwiększenie spójności skóry, co ma przyczyniać się do zanikania rozstępów i zapobiega ich ponownemu wystąpieniu.

Cena: 85 zł

ANTI- STRETCH MARK CREAM

Zobacz również:

Pomarańczowa pomadka - z czym to się nosi?

pomarańczowa pomadka - z czym ją nosić

Więcej o: