Joanna Horodyńska w kanarkowych szpilkach

Najsłynniejsza stylistka w Polsce wykorzystała jeden z najgorętszych trendów wiosny i lata 2011. Sprawdźmy, z jakim rezultatem!

Joanna Horodyńska pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. Miała na sobie bawełnianą bluzkę z długim rękawem w brzoskwiniowo-żółty wzór, brązową skórzaną spódnicę w stylu lat 50-tych, czarną torebkę Chanel 2.55 oraz kanarkowe czółenka na szpilce.

Stylistka perfekcyjnie zestawiła kolory - żaden się nie powtórzył, a mimo to zachowana została spójność. Owocowe barwy w bladym wydaniu podobają się nam szczególnie - zauważcie także szaro-błękitne paznokcie i dopasowany do bluzki róż do policzków. Główny bohater stylizacji to obuwie. Kanarkowy odcień to swoista nowość na polskich salonach. Każda kobieta zaglądająca na Lulę wie, że nadchodzący sezon stoi pod znakiem wyrazistych kolorów, więc wybór Joanny był jak najbardziej przemyślany. Ciekawym detalem są szerokie złote obrączki na czterech palcach. Chanel 2.55 obroni się w każdej stylizacji, więc komentarz dotyczący torebki nie jest potrzebny ;)

Jedynym mankamentem są szwy spódnicy niemiłosiernie podkreślające brzuch, któremu w tym wypadku nie można przecież nic zarzucić! Sądzimy, że każda kobieta powinna wystrzegać się takiego układu linii w górnych partiach sukien, spódnic czy spodni. Mimo to, aż miło popatrzeć na tę świeżą i wiosenną stylizację!

Ocena Luli: 9

Joanna Horodyńska w kanarkowych szpilkach na wiosennej ramówce Polsat Cafe 2011

Więcej o: