Olivia Palermo na pokazie Mulberry

Ceniona za styl gwiazda młodego pokolenia po raz kolejny udowodniła swoją pozycję - tym razem na London Fashion Week. Sprawdźcie!
Olivia Palermo na pokazie Mulberry Ceniona za styl gwiazda po raz kolejny błysnęła strojem Olivia Palermo na London Fashion Week założyła rozkloszowaną spódnicę mini, wiązane botki, torbę-teczkę w motywy zwierzęce i beżowy żakiet. Efekt? Fantastyczny! Ceniona za styl gwiazda młodego pokolenia po raz kolejny udowodniła swoją pozycję - tym razem na London Fashion Week. Modna rozkloszowana spódnica długości mini, szare wiązane botki, torba o fasonie teczki z motywami zwierzęcymi, beżowy żakiet z kieszeniami w stylu safari, skórzana kurtka podbita futerkiem i grafitowa bluzka z małym dekoltem. Choć całość jest mieszanką stylów i barw tworzy wrażenie spójnego nowoczesnego romantyzmu w miejskim wydaniu. Odrobina pudrowych barw, dziewczęca spódniczka i "grzeczne" botki zostały urozmaicone drapieżną torbą i ciężką kurtką. Efekt? Fantastyczny!

Modna rozkloszowana spódnica długości mini, szare wiązane botki, torba o fasonie teczki z motywami zwierzęcymi, beżowy żakiet z kieszeniami w stylu safari, skórzana kurtka podbita futerkiem i grafitowa bluzka z małym dekoltem.

Choć całość jest mieszanką stylów i barw tworzy wrażenie spójnego nowoczesnego romantyzmu w miejskim wydaniu. Odrobina pudrowych barw, dziewczęca spódniczka i "grzeczne" botki zostały urozmaicone drapieżną torbą i ciężką kurtką. Efekt? Fantastyczny!

Ocena Luli: 10

Olivia Palermo na pokazie Mulberry na London Fashion Week

Więcej o: