Gwen Stefani w parku z synami

Piosenkarka i projektantka w jednym została przyłapana podczas zabawy z dziećmi w parku. Gwen nawet w takich sytuacjach wygląda niebanalnie i efektownie - sprawdźcie same!

Gwen Stefani wie, że na każdym rogu czyhają paparazzi, dlatego zawsze wygląda świetnie. Kilka dni temu, podczas zabawy w parku ze swoimi synami miała na sobie brązowe botki z frędzlami z przodu, boyfriend jeans, skórzany pasek przewiązany w najmodniejszy z możliwych sposobów, granatowy sweterek, a pod nim bluzkę w czekoladowo-karmelową pepitkę z wiązaniem pod szyją. Do tego modne czarne okulary o kocim "looku" oraz znaki rozpoznawcze - platynowy blond oraz czerwień na ustach i paznokciach - cała Gwen!

Strój piosenkarki jest w bardzo charakterystycznym dla niej stylu, który nie zmienia się drastycznie, ale ewoluuje. Mimo tej świadomości, musimy spojrzeć na niego obiektywnie, dlatego na początek przyczepimy się podwiniętych nogawek spodni w zestawieniu z obniżonym krokiem i botkami - taka mieszanka niemiłosiernie skraca i poszerza sylwetkę! Niestety, nogi i biodra wyglądają przez to karykaturalnie. Buty, kolorystyka, sposób wiązania paska i bluzka w pepitkę jak najbardziej zasługują na pochwałę, nie jesteśmy za to przekonane do sweterka, który wygląda nieco niechlujnie. Ogólnie - całość jest efektowna, ciekawa i niebanalna, ale mogłaby być bardziej dopracowana i przyjaźniejsza sylwetce.

Ocena Luli: 7

Gwen Stefani w parku z synami Zumą i Kingstonem

Więcej o: