Anne Hathaway na premierze filmu "Rio"

Aktorka uwielbiana przez wszystkie fashionistki za rolę w filmie "Diabeł ubiera się u Prady" pojawiła się ostatnio na niebieskim dywanie podczas pokazu filmu "Rio" w pięknej ciemnej sukience. Sprawdźmy czyj to projekt i jakie dodatki dobrała gwiazda!

Anne Hathaway intensywnie promuje film "Rio", w którym użycza swojego głosu. Na jedną z premier wybrała granatowo-fioletową sukienkę Gucci z kolekcji na wiosnę i lato 2011. Kreacja ma krótki rękaw, długość mini, trzy rzędy frędzli wokół dekoltu i mnóstwo koralików na prawie całej długości. Do tego dobrała sandały "Malika" z tej samej kolekcji i okulary "kujonki", z których śmiała się, że przełamują szykowność sukienki.

Nas urzeka ta wspaniała, skomplikowana sukienka na perfekcyjnym ciele aktorki. Buty pasują idealnie, ale nic w tym dziwnego - identyczny zestaw miała na sobie Chanel Iman prezentująca tę kreację na pokazie (GALERIA). "Geek Chic" uzyskany dzięki okularom może się nie podobać, można uznać je też za niepasujący do czerwonego (w tym wypadku niebieskiego) dywanu, ale nas Annie przekonuje w tych "kujonkach". Mimo to odejmujemy punkt za dwa sprzeczne ze sobą powody - ryzykowny dobór nieeleganckich okularów i brak ryzyka w doborze butów, czyli zwyczajne "pójście na łatwiznę".

Ocena Luli: 9

Anne Hathaway na premierze filmu Rio