Joanna Horodyńska na pokazie Dawida Wolińskiego

Najsłynniejsza polska stylistka coraz częściej zaskakuje. Na pokazie Dawida Wolińskiego pojawiła się, kolejny raz, w stylizacji wykorzystującej trend na kolory fluo. Odkryłyśmy skąd pochodzą jej "rażące" rzeczy i przypadkiem trafiłyśmy na ciekawostkę... Zobaczcie koniecznie!
Horodyńska stawia na neony Joanna Horodyńska wykorzystała w swojej stylizacji trend na kolory fluo Joanna Horodyńska na pokazie mody Dawida Wolińskiego wykorzystała w swojej stylizacji trend na kolory fluo. Uwagę przykuwała różowa kopertówka marki Jimmy Choo Najsłynniejsza polska stylistka coraz częściej zaskakuje. W swojej stylizacji wykorzystała trend na kolory fluo. Tym razem mogliśmy podziwiać Joannę Horodyńską na pokazie mody Dawida Wolińskiego. Joanna wybrała na tę okazję popielatą bluzkę Isabel Marant, cieliste czółenka Christian Louboutin, koronkową spódnicę z wiosenno-letniego pokazu domu mody Christopher Kane na rok 2011 oraz intensywnie różową akrylową kopertówkę z doczepianym łańcuszkiem marki Jimmy Choo. Stylistka zachwyciła nas stuprocentowo. Podoba się nam, że tak perfekcyjnie dobiera typ kolorów, przy tym ich nie powtarzając. Zwróćcie uwagę, że wszystkie są w pewien sposób chłodne i nowoczesne, a jedynym powtarzającym się jest ten na torebce i szmince, co nie daje wrażenia oczywistości i banalności. Brawo za dobranie lekko sportowej popielatej bluzki do delikatnej koronkowej spódnicy w kolorze fluo! Nie każdy by się odważył na taką mieszankę stylów i nie każdy zrobiłby to tak dobrze! Jedynym, a przy tym mikroskopijnym zgrzytem, jest nasze przypadkowe odkrycie. W sklepie Net-a-porter natknęłyśmy się na zdjęcie modelki przedstawiające spódnicę Christopher Kane w połączeniu z tą właśnie torebką Jimmy Choo! Czyżby niechcący odkryłyśmy źródło inspiracji najlepszej polskiej stylistki?

Joanna Horodyńska coraz częściej zaskakuje niebanalnymi i niepowtarzalnymi stylizacjami, w których pojawia się na imprezach show-biznesowych i modowych. Tym razem mogliśmy podziwiać tę piękną "Polkę na pokazie mody Dawida Wolińskiego. Joanna wybrała na tę okazję popielatą bluzkę Isabel Marant, cieliste czółenka Christian Louboutin, koronkową spódnicę z wiosenno-letniego pokazu domu mody Christopher Kane na rok 2011 oraz intensywnie różową akrylową kopertówkę z doczepianym łańcuszkiem marki Jimmy Choo.

Stylistka zachwyciła nas stuprocentowo. Podoba się nam, że tak perfekcyjnie dobiera typ kolorów, przy tym ich nie powtarzając. Zwróćcie uwagę, że wszystkie są w pewien sposób chłodne i nowoczesne, a jedynym powtarzającym się jest ten na torebce i szmince, co nie daje wrażenia oczywistości i banalności. Brawo za dobranie lekko sportowej popielatej bluzki do delikatnej koronkowej spódnicy w kolorze fluo! Nie każdy by się odważył na taką mieszankę stylów i nie każdy zrobiłby to tak dobrze!

Jedynym, a przy tym mikroskopijnym zgrzytem, jest nasze przypadkowe odkrycie. Chciałyśmy pokazać Wam w GALERII ubrania Joanny wraz z cenami. Znalazłyśmy je w sklepie Net-a-porter, gdzie natknęłyśmy się na zdjęcie modelki przedstawiające spódnicę Christopher Kane w połączeniu z tą właśnie torebką Jimmy Choo! Czyżby niechcący odkryłyśmy źródło inspiracji najlepszej polskiej stylistki?

Ocena Luli: 10

Joanna Horodyńska na pokazie Dawida Wolińskiego