Helena Christensen na Triumph Inspiration Award w Berlinie

Zobaczcie, co miała na sobie duńska ikona stylu - Helena Christensen - podczas Triumph Inspiration Award w Berlinie.

Topowa modelka, aktorka - Helena Christensen mimo swoich 43 lat nadal wygląda pięknie. Zgrabne nogi i idealna figura to tylko niektóre z długiej listy atutów, za które możemy podziwiać modelkę.

Helena Christensen na tegorocznym Triumph Ispiration Award, który otwierał tegoroczny Mercedes-Benz Fashion Week w Berlinie pełniła rolę jurorki. Dzielnie oceniając młodych projektantów, nas zachwycała swoimi stylizacjami.

Z okazji wyłonienia zwycięzcy konkursu, modelka miała na sobie czarne szorty w kolorowe groszki, które podkreśliły jej długie i szczupłe nogi oraz były elementem ożywiającym całą stylizację. Klasyczne, czarne szpilki oraz dobrana do nich torebka komponowały się z czarną, głęboko wyciętą, prześwitującą bluzką nadając stylizacji Heleny wieczorowy charakter. Najciekawszym elementem jest biustonosz, który modelka wyeksponowała dzięki głębokiemu dekoltowi. Pochodzi on z nowej kolekcji Triumph Essence na zimę 2011, w której procesie projektowym sama brała udział. Helena Christensen została twarzą kampanii reklamowej serii tej bielizny, i jak widać skutecznie ją promuje.

Helena na Triumph Inspiration Award wyglądała seksownie i świeżo. A jak wy oceniacie stylizację pięknej supermodelki?

Ocena Luli: 9

Helena Christensen Triumph Inspiration Awards

Jak oceniacie stylizację Heleny Christensen?