Anja Rubik i Sasha w zabawnej sesji dla Apart

Anja w welonie i Sasha puszczający oko - w sesji promującej obrączki Apart poznajemy bardziej wyluzowane oblicze sławnej pary.

Zawsze mamy mieszane uczucia przy sesjach top modelki z mężem. Czułe gesty i zmysłowość, zupełnie typowe przy fotografii reklamowej, zaczynają być dwuznaczne, gdy chodzi o prawdziwe małżeństwo. Stąd jest już niebezpiecznie blisko do sprzedawania prywatności i łzawych historii miłosnych w kolorowych magazynach. Zwłaszcza, że małżonkowie naprawdę noszą obrączki Apart (robione na zamówienie wg projektu Anji). Jednak nowe zdjęcia  bronią się dzięki sporej dawce humoru. Zdjęcia kampanijne były znacznie bardziej poważne i wytworne, mimo że autorem obu sesji jest Marcin Tyszka.

Kampania 'Diament Mon Amour' Apart jesień 2011, Anja Rubik, Sasha Knezevic

Tym razem, podobnie jak w przypadku sesji dla austriackiego magazynu Diva, widać luz panujący na planie - Tyszka i małżonkowie dobrze się znają i swobodnie czują w swoim towarzystwie. Sesja ma reklamować obrączki, więc romantyczny aspekt był nieunikniony, ale zmysłowe ujęcia zostały zrównoważone bardziej swobodnymi. Widać, że Anja i Sasha mają do siebie dystans i potrafią się nabijać z wizerunku idealnej pary w stylu glamour.  Ich przekomarzanie się przed obiektywem jest po prostu urocze. Najbardziej podobają nam się zdjęcia z welonem w nieładzie.

Nie udało nam się wprawdzie zidentyfikować wszystkich kreacji, ale wydaje się, że koronkowa suknia to ten sam model od Bizuu, w którym Ewa Witkowska pozowała do jubileuszowego kalendarza marki Yes. Cóż, wytworna biżuteria kocha koronkę.

GALERIA

Zobacz także:

Posągowa Anja Rubik w Vogue Japan

Więcej o: