Już jest! Charlotte Casiraghi w kampanii Gucci - wideo i zdjęcia

Gucci zaprezentowało najnowszą kampanię reklamową z księżniczką Charlotte Casiraghi w roli głównej. jak wam się podoba?

7 marca światło dzienne ujrzały pierwsze zdjęcia z najnowszej kampanii marki Gucci, w jakiej udział wzięła arystokratka i wnuczka Grace Kelly - Charlotte Casiraghi:

Charlotte Casiraghi, gucci, forever now Charlotte Casiraghi dla Gucci

Śliczną księżniczkę sfotografował sam Peter Lindbergh i, jak można się było spodziewać, efekty są więcej niż zadowalające. Charlotte pozuje m.in. w stajni, co nawiązuje nie tylko do jej wielkiej pasji, jaką jest jazda konna, ale też do zamiłowania do sportu, z jakiego słynął założyciel włoskiego domu mody - Guccio Gucci.

Zdjęcia Charlotte są bezpretensjonalne. Księżniczka wygląda na nich naturalnie, dziewczęco i po prostu bardzo ładnie. Do złudzenia przypomina też swoją mamę, księżniczkę Karolinę.

"Jestem zachwycona, że mogę oddać hołd klasyce Gucci dzięki osobie, która jest tak silnie związana z historią i esencją naszej marki. Charlotte przywołuje ducha Gucci w tak wielce elegancki sposób! - zachwyca się nową ambasadorką Frida Giannini.

Dodajmy, że panna Casiraghi będzie firmować swoją twarzą linię "Forever Now", w której pojawią się odświeżone flagowe modele i charakterystyczne wzory marki. Sesja Lindbergha to dopiero pierwsza z czterech, jakie czekają Charlotte w ciągu dwóch nadchodzących lat. Za każdą z nich - jak podkreśla na swojej stronie Gucci - będzie odpowiadał jeden z najzdolniejszych współczesnych fotografów.

Niektórzy ubolewają, że Gucci na swoją nową ambasadorkę nie wybrał innej członkini arystokratycznego rodu - Kate Middleton. Jednak naszym zdaniem decyzja, by to Casiraghi promowała projekty Gucci była najlepszą z możliwych. Middleton jest, owszem, elegancka, ale nie ma w sobie tej iskry i tego stylu, co Charlotte.

Poniżej wideo promujące linię "Forever Now" oraz ukazujące kulisy sesji zdjęciowej:

Więcej zdjęć w naszej GALERII


Zobacz również:

Księżniczka Charlotte Casiraghi nową twarzą GUCCI - dobry wybór?

Charlotte Casiraghi nową twarzą GUCCI


Więcej o: