Suknie ślubne... z Topshop

Topshop to ukochana marka młodych Brytyjek a także Polek. Czy jej fanki zdecydują się zawrzeć sakrament małżeństwa w sukni z sieciówki?
Suknie ślubne... z TopShop Czy fanki marki zdecydują się zawrzeć sakrament małżeństwa w sukni z sieciówki? Top Shop w czerwcu zaproponuje własną kolekcję sukien ślubnych, zaprojektowanych przez Richarda Nicolla. Linia ślubna będzie częścią TopShop Studio Angielska sieciówka chce przełamać dyktaturę ślubnych bez i już w czerwcu zaproponuje własną kolekcję na ten wyjątkowy dzień. Oczywiście linia ślubna będzie częścią TopShop Studio, czyli oferty ubrań droższych, powstałych we współpracy z projektantami. Za projekty będzie odpowiadać Richard Nicoll, Brytyjczyk z młodszego pokolenia wychowany w Australii. Według "Vogue'a" ślubna propozycja TopShopu ma zawierać "charakterystyczne dla Nicolla architektoniczne kształty i kobiece tkaniny". Propozycja będzie "nowoczesną alternatywą dla popularnych sukni - bez". My nie możemy się doczekać premiery, bo jak dotąd nie ujawniono nawet wstępnych rysunków. Jeśli suknie z sieciówki zachowają lekko awangardowy styl marki, efekt współpracy może być olśniewający. Na zdjęciach przypominamy wiosenną kolekcję Richarda Nicolla, dzięki czemu możecie lepiej poznać jego styl.

Angielska sieciówka chce przełamać dyktaturę ślubnych bez i już w czerwcu zaproponuje własną kolekcję na ten wyjątkowy dzień. Oczywiście linia ślubna będzie częścią Topshop Studio, czyli oferty ubrań droższych, powstałych we współpracy z projektantami. Za projekty będzie odpowiadać Richard Nicoll, Brytyjczyk z młodszego pokolenia wychowany w Australii.

Według Vogue'a ślubna propozycja Topshopu ma zawierać "charakterystyczne dla Nicolla architektoniczne kształty i kobiece tkaniny". Propozycja będzie "nowoczesną alternatywą dla popularnych sukni - bez". My nie możemy się doczekać premiery, bo jak dotąd nie ujawniono nawet wstępnych rysunków. Jeśli suknie z sieciówki zachowają lekko awangardowy styl marki, efekt współpracy może być olśniewający. W galerii przypominamy wiosenną kolekcję Richarda Nicolla, dzięki czemu możecie lepiej poznać jego styl.

Zdecydowałybyście się na ślub w kreacji z sieciówki?

GALERIA
Kolekcja Richard Nicoll wiosna 2012 - czy podobnie będą wyglądały suknie ślubne Topshop?

Zobacz także:


Wideorelacja z Poland Fashion Week

Więcej o: