Fuksja powraca do łask. Poznaj sposoby gwiazd na ten wyrazisty kolor [ZDJĘCIA]

Jak nosić intensywną fuksję bez cienia kiczu? Sprawdź modne patenty najsłynniejszych polskich i zagranicznych gwiazd.

Fuksja bez wątpienia będzie jednym z najmodniejszych kolorów następnego lata. Ten intensywny odcień różu praktycznie zdominował pokaz włoskiej marki Gucci, pojawił się też w wiosennej kolekcji marki Versus oraz u Oscara De La Renta:

Oscar De La Renta SS 2013Kolaż Lula.pl

W Polsce ten trend wystąpił zaś m.in. w jesienno-zimowej kolekcji Łukasza Jemioła oraz w najnowszej linii La Manii:

La Mania, Łukasz JemiołKolaż Lula.pl

Wielką miłośniczką odcienia fuksji jest z pewnością Ada Fijał, która jednak obecnie porzuciła dziewczęce sukienki na rzecz awangardowych strojów. Fuksja pasuje też dziennikarce Ewie Wojciechowskiej. W tym kolorze wystąpiła m.in. na ostatnim pokazie La Manii. Dziennikarka wyglądała bardzo korzystnie, choć w jej stylizacji zamienilibyśmy odkryte szpilki z kokardką na stylowe zakryte botki:

Ewa Wojciechowska w sukience La ManiaKapif

Ostatnio w bardzo popularnym show Ellen DeGeeneres w kreacji w kolorze fuksji wystąpiła Rihanna. A, jak wszyscy wiemy, cokolwiek Riri założy, od razu staje się to hitem. Marka Versus nie mogła zamarzyć o lepszej reklamie:

Rihanna w sukience marki VERSUS w The Ellen DeGeneres ShowPrint screen

Wcześniej gwiazda wybrała fuksję (z metką "Marchesa") na prestiżową galę Time 100. W sukni w identycznym odcieniu wystąpiła wówczas również modelka Tyra Banks.

Naszym zdaniem z największą klasą ten modny i mocny kolor noszą aktorki Ginnifer Goodwin i Emma Stone:

Ginnifer Goodwin, Roksanda IlincicEast News

Emma StoneEast News

Tym samym - jak widać - fuksja pasuje idealnie i brunetkom, i blondynkom. Kwestia tego, z czym i jak się ją połączy. Dlatego od tej barwy nie stronią gwiazdy o tak jasnej karnacji jak Dakota Fanning, Blake Lively, Claire Danes czy January Jones:

Paley Center for Media hosts its Annual Los Angeles Benefit held at The Roof Top of The Lot in West Hollywood, California.   Pictured: January JonesEast News

Jak w odcieniu fuksji prezentują się inne polskie i zagraniczne gwiazdy? Zajrzyjcie do naszej GALERII.