Cinema Verite - kolekcja Blessus i Ewy Bukowskiej

14 listopada odbyła się prezentacja kolekcji CINEMA VERITE Ewy Bukowskiej i Michaela Hekmata. Aktorka jest nie tylko muzą kolekcji, ale i współautorką.

Przypadkowe spotkanie w stolicy mody projektanta Michaela Hekmata, założyciela marki BLESSUS z aktorką, reżyserką i scenarzystką Ewą Bukowską zaowocowało powstaniem kolekcji "Cinema Verite". 


„Ewa jest kobietą z bardzo silnym poczuciem niezależności, skrywająca w sobie nutkę nonszalancji. Dlatego zaprosiłem ją do współpracy nie tylko jako muzę, ale również do współtworzenia kolekcji” - powiedział Michael Hekmat.


Cinema Verite jest kolekcją inspirowaną twórczością Felliniego, którą obydwoje uwielbiają. W nowej linii wykorzystane zostały charakterystyczne włoskie tkaniny pasujące do klimatu filmów Felliniego. Gęsty jersey połączony z muślinowym jedwabiem, wełna z Biella, ręcznie pikowany welur -wszystkie te materiały idealnie podkreślają ultra-kobiecy charakter kolekcji równocześnie utrzymując wygodę i swobodę noszenia. 

Ewa Bukowska prace z Michaelem wspomina jako wyjątkowo inspirującą i przyjazną. 


"My artyści jesteśmy trochę jak dzieci - mamy ogromną potrzebę przebywania w swoim towarzystwie. Michael jest „pięknoduchem” - ma naprawdę piękną duszę! Jest bardzo zdolnym młodym człowiekiem, który do swoich projektów czerpie inspirację ze sztuki: z filmu, malarstwa... Również z tego powodu współpraca z nim była dla mnie prawdziwą przyjemnością" - mówi aktorka.Kolekcję 'Cinema Verite' będzie można nabyć wyłącznie przez sklep internetowy Mostrami.pl

Więcej o: