Kendall i Kylie Jenner reklamują sukienki na studniówkę od Sherri Hill - spodobała wam się któraś?

Kreacje od Sherri Hill nosi m.in. Joanna Krupa. Wybieracie słodki róż czy jasny błękit?

Dziewczyny! Czy zastanawiałyście się już nad wyborem studniówkowej kreacji? W końcu już najwyższy czas, by o tym pomyśleć :-). Dlatego dziś serwujemy wam garść inspiracji, czyli sesję znanej marki Sherri Hill z Kendall i Kylie Jenner w roli głównej:

Kendall Jennersherrihill.com

Cukierkowy róż przeplata się z jasnym błękitem, a koronki ustępują miejsca grubym warstwom cieniutkiego tiulu. Większość sukienek ma charakterystyczny fason amerykańskiej prom dress, co jest o tyle dobre, że lata 50. to wciąż jeden z głównych trendów, zwłaszcza wśród stylizacji wieczorowych.

Warto dodać, że fanką projektów Sherri Hill jest Joanna Krupa. W efektownej sukience od amerykańskiej projektantki Krupa wystąpiła na przykład podczas finału pierwszej edycji show "Top Model. Zostań Modelką". Wyglądała jak milion dolarów.

kolaż lula.plkolaż lula.pl

Oczywiście sukienki od Sherri Hill są bardzo hollywoodzkie, trochę jak dla lalek Barbie, ale z drugiej strony studniówka jest takim dniem, gdy każda dziewczyna chce poczuć się jak księżniczka (lub jak gwiazda). A więc, czemu nie?

Wszystkie modele promowane przez najmłodsze Kardashianki znajdziecie w naszej GALERII - zapraszamy!

Więcej o: