Chanel Haute Couture SS 2013 - wyjątkowa sesja Karla Lagerfelda [ZDJĘCIA + WIDEO]

Projekty Chanel w obiektywie samego Karla Lagerfelda.

Tuż przed paryskim pokazem Haute CoutureKarl Lagerfeld po raz kolejny postanowił stanąć z aparatem w ręku i sfotografować najnowsze projekty Chanel HC SS 2013. Bo kto jak nie sam autor wizji może najlepiej uchwycić i oddać wyjątkowość nowych sylwetek.

Chanel Haut Couture SS 2013chanel


Natomiast przed obiektywem stanęła Marte Mei Van Haaster, która w tym roku wyróżniona została przez ranking models.com w kategorii "The Hot List". Holenderska modelka to bez wątpienia jedna z ważniejszych debiutantek w branży fashion, a na swoim koncie ma udział w ostatnich ośmiu pokazach Chanel, czy też Balenciagi oraz w licznych kampaniach reklamowych, między innymi: Lanvin, Chloe, Balenciagi i Marca Jacobsa.


W katalogowych zdjęciach Chanel HC SS 2013, Marte prezentuje kluczowe sylwetki kolekcji, wykonane z charakterystycznych, chanelowskich tweedów, cekinów i ozdobione licznymi aplikacjami z kwiatów. Zdjęcia eksponują również zaprezentowane w tym sezonie przez Chanel buty, kozaki z odsłoniętymi palcami, wykonane całkowicie z koronki oraz przepiękne nakrycia głowy i zabójczy makijaż, jaki zaprezntowany został podczas show.

Chanel Haut Couture SS 2013 - backstagechanel

Podsumowanie kolekcji Haute Couture SS 2013 już jutro na Lula.pl, a już dzisiaj prezentujemy wam wideo z pokazu. Zdjęcia z sesji oraz backstage znajdziecie w GALERII

 

Tuż po paryskim pokazie Haut Couture Lagerfeld po raz kolejny postanowił stanąć za aparatem i sfotografować najnowsze projekty Chanel SS 2013. Bo kto jak nie sam autor wizji może najlepiej uchwycić i oddać wyjątkowość nowych sylwetek.
Natomiast przed obiektywem stanęła Marte Mei Van Haaster, która w tym roku wyróżniona została przez ranking models.com w kategorii "The Hot List". Holenderska modelka to bez wątpienia jedna z ważniejszych debiutantek w branży fashion, a na swoim koncie ma udział w ostatnich ośmiu pokazach Chanel, czy Balenciagi oraz w licznych kampaniach reklamowych między innymi: Lanvin, Balenciagi i Marca Jacobsa.
W katalogowych zdjęciach Chanel HC SS 2013 Marte prezentuje kluczowe sylwetki kolekcji wykonane z charakterystycznych chanelowskich tweedów, cekinów, ozdobione licznymi aplikacjami z kwiatów. Zdjęcia eksponują również zaprezentowane w tym sezonie przez Chanel buty, kozaki z odsłoniętymi palcami, całe wykonane z koronki.
Podsumowanie kolekcji Haute Couture SS 2013 już jutro na Lula.pl
A zdjęcia Chanel znajdziecie w GAL

Więcej o: