Natalie Portman i Jennifer Lawrence dla Diora - która piękniejsza? [ZDJĘCIA + WIDEO]

Słodka Natalie i wyrafinowana Jennifer - która robi większe wrażenie?

Różni je praktycznie wszystko - mają odmienne typy urody, całkowicie inne style, grają w zupełnie różnych filmach, a na dodatek jedna jest sporo starsza od drugiej. A jednak muszą mieć w sobie ten sam rodzaj niewymuszonej elegancji, uroku i wdzięku, skoro to właśnie je - Natalie Portman (32) i Jennifer Lawrence (22) - dom mody Christian Dior uczynił swoimi twarzami i muzami kolejnych kolekcji - perfum i akcesoriów.

Lawrence, gwiazda "Igrzysk śmierci" i "Poradnika pozytywnego myślenia", w reklamie charakterystycznych torebek z linii Miss Dior jest piękna, wyrafinowana i niedostępna:

Jennifer Lawrence, Miss Dior wiosna/lato 2013Dior/mat,prasowe

Tymczasem Portman w filmie promującym legendarny zapach Diora, jest uosobieniem delikatności, subtelności i niewinnej dziewczęcej słodyczy:

Natalie PortmanDior/mat.prasowe

Film wyreżyserowała Sofia Coppola, która odpowiadała również za kampanię reklamową słynnej kolekcji Marni dla H&M. Na początku w sieci pojawiły się aż cztery teasery kampanii nowej odsłony perfum Miss Dior, ale już teraz możemy zobaczyć pełne efekty współpracy Portman, Coppoli i luksusowej francuskiej marki:

Wideo jest niewątpliwie piękne i romantyczne, ale nie sądzicie, że aż za słodkie...? No cóż, przynajmniej można sobie popatrzeć do woli na cudowne kreacje z ostatniej kolekcji Haute Couture Diora - są fantastyczne!

Natalie PortmanDior/mat.prasowe

Wolicie cukierkową Natalie Portman w ślicznych pudroworóżowych sukienkach czy nowoczesną, elegancką i zimną Jennifer Lawrence? Zagłosujcie w naszej SONDZIE!

Więcej zdjęć w GALERII.

Bardziej podoba mi się
Więcej o: