Elegancka Marion Cotillard w najnowszej kampanii Lady Dior [ZDJĘCIA]

Wyrafinowana, zniewalająca, tajemnicza - tak prezentuje się piękna Francuzka. Wymarzona ambasadorka marki?

Jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd na świecie, zaś szczególnie pięknie prezentuje się wtedy, gdy ma na sobie kreacje od Christiana Diora. Nosi je zresztą nie bez powodu - jest w końcu (obok m.in. Natalie Portman i Jennifer Lawrence) twarzą tej marki. To właśnie suknię projektu Rafa Simonsa, dyrektora kreatywnego Diora, Marion Cotillard miała na sobie podczas rozdania nagród BAFTA (pamiętacie to żółte cudo?) oraz prestiżowych francuskich Cezarów (poniżej):

MARION COTILLARD - 38th EastNews

Właśnie ukazały się zdjęcia z najnowszej kampanii reklamowej torebek z luksusowej linii Lady Dior. Jean-Baptiste Mondino sfotografował 37-letnią Marion na minimalistycznym tle, które wydobyło jej wyjątkową urodę. Aktorka prezentuje się tres chic i zachwyca ponadczasową klasą:

Marion Cotillard, Lady DiorDior

Modny retro wizaż Cotillard przywołuje czar lat 40. i urok hollywoodzkich aktorek tamtej epoki. Karminowa szminka dodaje zaś eterycznej Marion seksapilu. Tym samym kolorowe torebki z najnowszej kolekcji Diora schodzą na dalszy plan - nie mogą przecież konkurować ze zjawiskową Marion. Czy jednak aby na pewno właśnie o to chodziło...?

Więcej zdjęć w GALERII.

Więcej o: