Anja Rubik w "Vogue Russia" - blond loki, czy proste i kruczoczarne włosy? W którym wcieleniu Anja prezentuje się lepiej?

Pomóż nam zdecydować!

Polska modelka, która pomimo tego, że dawkuje swoją obecność w mediach, stale buduje wokół swojej osoby napięcie, a co jakiś czas uderza jak burza! Mamy tu na myśli sesje zdjęciowe, obok których nie da się przejść obojętnie!

Po  bardzo zmysłowej sesji dla czerwcowego "Vogue Paris" - pamiętacie zdjęcia roznegliżowanej, opalonej Anji - w skąpym bikini  motywem pantery, lub też topless?

Wówczas jej śmiałe pozy wzbudziły niemałe kontrowersje!

fot.Mario Sorrentifot.Mario Sorrenti

Mocną sesją, która według nas,  ociekała wręcz erotyzmem, była ta do czerwcowego "Vogue Japan".

W pałacowych, pełnego przepychu wnętrzach, Rubik w stylizacjach boho, obwieszona ciężką, złotą biżuterią, również kusiła nas swoją sensualnością.

fot. Katja Rahlwes fot. Katja Rahlwes

Podobnie było im tym razem. W okładkowej sesji do rosyjskiego wydania „biblii mody”, której autorem jest  Richard Bush, Rubik w stylizacjach  z metką od Balmain, Gultier, Versace, Givenchy, Balenciaga, Prada, czy Celine - przygotowanych przez Sarah Richardson, jest  niesamowicie kobieca i elegancka!

W długich, prostych, czarnych włosach Anja prezentuje się drapieżnie, jednak przez tę perukę jest zupełnie nie do rozpoznania! Z kolei blond spiralki, złagodziły jej rysy, a nawet dodały Polce uroku.

Pomóż nam zdecydować, w którym wcieleniu Anja prezentuje się lepiej i zagłosuj w naszej sondzie.

fot. Richard Bushfot. Richard Bush

Anja Rubik lepiej prezentuje się w:
Więcej o: