Elegancka i wyrafinowana Scarlett Johansson w sesji dla "Vanity Fair" - jest piękna, prawda?

Scarlett jak zwykle zachwyca.

Scarlett Johansson jest niesamowita. Dlaczego? Bo z jednej strony emanuje z niej wielki seksapil, a z drugiej ma w sobie swoisty retro szyk. Jest piękna, elegancka, choć na co dzień pewnie nie zwróciłoby się na nią uwagi - chodzi w trampkach, włosy związuje w ścisły kucyk, zakłada czapkę z daszkiem i nie nosi makijażu. Ale za to jak wychodzi na zdjęciach!

Scarlett JohanssonVanity Fair

Na tym ujęciu gwiazda pozuje niczym Rita Hayworth w legendarnym filmie "Gilda". Suknia od Balenciagi na zaokrąglonych kobiecych kształtach Scarlett prezentuje się nieziemsko, podobnie jak diamentowa biżuteria od Chanel.

Właśnie w takich eleganckich stylizacjach i wyrafinowanych pozach Johansson prezentuje się na łamach najnowszego (i pierwszego w historii!) wydania francuskiego "Vanity Fair":

Scarlett JohanssonVanity Fair

Na pozostałych zdjęciach, jakie znalazły się w sesji o tytule "Amerykanka w Paryżu", aktorka zachwyca w kreacjach od Michaela Korsa, Armaniego, Gucci czy Diora oraz w biżuterii od Toma Forda. Kolejne stylizacje autorstwa Deborah Afshani nawiązują do takich filmowych klasyków, jak "Piękność Dnia" czy "Dziewczyna z Perłą".

Wszystkie zdjęcia znajdziecie w naszej GALERII - zapraszamy!

Więcej o: