Słodka lolitka z diastemą, czyli Georgia May Jagger w akcji! Seksowna?

Uwaga! To bardzo bezpruderyjna sesja!

Mając takie geny, trudno nie zrobić kariery! Nogi do nieba, boska figura i śliczna buzia typu „baby face”, po mamie - Jerry Hall, wziętej modelce lat 80.

Natomiast charyzmę, Georgia odziedziczyła po szalonym tatusiu - Micku Jaggerze, czyli liderze słynnego zespoły The Rolling Stones.

Przedsiębiorczy rodzice szybko wkręcili ukochaną córeczkę do świata modelingu. I choć brakuje jej centymetrów (mierzy zaledwie 170cm wzrostu), młodziutka Georgia szybko odniosła sukces.

fot. David Bellemerefot. David Bellemere

W świat mody weszła w 2008 roku, a już w 2009 zgarnęła British Fashion Awards dla najlepszej modelki roku.

Jaggerówna bierze udział w komercyjnych kampaniach domów mody (Miu Miu, Versace, Roberto Cavalli), koncernów kosmetycznych (Rimmel), czy zwykłych sieciówek (H&M).

Od czasu do czasu zdarza jej się pójść w pokazie mody. Na swoim koncie ma wiele okładek Vogue.

Jagger, która porównywana jest do Brigitte Bardot, uwielbia pozować. Pozbawiona jakichkolwiek kompleksów, daje wówczas upust swojej fantazji i przed obiektywem aparatu wije się niczym kotka.  To jest doprawdy gorąca dziewczyna!

W edytorialu do wakacyjnego wydania magazynu MUSE, Georgia w cukierkowo różowych lub bardziej zadziornych stylizacjach, w towarzystwie słodkiego, małego kociaka, jawi się jako bezpruderyjna panna, przybierająca coraz to bardziej wyzywające pozy.

Za aparatem stanął natomiast David Bellemere.

Jak wam się podoba efekt ich współpracy? Zdjęcia znajdziesz w naszej GALERII.

fot. David Bellemerefot. David Bellemere