Nowa kolekcja Rihanny dla River Island - wybierzesz coś dla siebie? [WSZYSTKIE MODELE + SESJA + WIDEO]

Mniej seksownych sukienek, za to więcej modnych dodatków i wzorów moro.

Jesienna kolekcja Rihanny dla brytyjskiej sieciówki River Island (dostępna w butikach w połowie września) jest zbiorem tego, co Riri i jej przyjaciółki, czyli Rita Ora i Cara Delevingne, lubią najbardziej - bawełnianych czapek z nadrukami, krótkich topów, kurtek typu bomber, graficznych wzorów i militarnych elementów. Zapewne wkrótce któraś z nich wystąpi w projektach Rihanny, podobnie jak i ona sama. Ciekawe, czy zobaczymy ją na przykład w czapce z napisem "Riri":

River IslandRiver Island/mat.prasowe

Choć może byłoby to zbyt oczywiste i po prostu banalne. Chętnie widzielibyśmy za to piosenkarkę w modnym stanikowym topie z nadrukiem moro, a także w kozakach z cholewą aż za kolano w ten sam deseń:

 Rihanna dla River IslandRiver Island/mat.prasowe

Styl militarny to ważny element nowej kolekcji Rihanny dla River Island. Zielonkawy motyw, tzw. kamuflaż, znalazł się i na ołówkowych spódnicach, i na topach, a nawet na szortach, czapkach i szpilkach. Innym ważnym motywem jest styl ulicy, a przede wszystkim nowojorskiego Bronksu (zwłaszcza stylowe koszulki i bluzy niczym prosto z garderoby koszykarzy, a także kurtki "bomber"). W linii znalazły się również wzory rodem z kolekcji lubianej przez Rihannę marki KTZ, czy modne w tym sezonie czarno-białe pasy.

Rihanna dla River IslandRiver Island

Co o kolekcji mówi jej pomysłodawczyni?

Zaprojektowałam wszystko, co sama chciałabym nosić, i połączyłam to tak, jak będę nosić.

W kampanii promującej kolekcję udział wzięły modelki Ji Hye Park, Nayasha Kusakina, Milou Van Grossen i Tati Cotliar, a za zdjęcia z backstage'u odpowiadała przyjaciółka Rihanny (przyleciała z nią do Polski) - Melissa Forde.

Zobaczcie, jak powstawała sesja prezentująca jesienną kolekcję Rihanny dla River Island:


W naszej GALERII znajdziecie wszystkie modele z kolekcji - zapraszamy!

Dowiedz się, jak została przyjęta poprzednia kolekcja autorstwa Rihanny

Więcej o: