Scarlett Johansson ponownie najseksowniejszą gwiazdą według "Esquire" - zaskoczeni? Zobaczcie gorącą sesję!

Co do tego, że Scarlett jest najseksowniejszą kobietą na świecie, chyba nikt nie miał wątpliwości, prawda?

Scarlett Johansson jest jedyną gwiazdą, którą miesięcznik "Esquire" dwukrotnie obwołał najseksowniejszą kobietą na świecie. Zdarzyło się to w 2006 roku i teraz - ScarJo znów trafiła bowiem na szczyt gorącej listy i pojawiła się zarazem w sesji okładkowej listopadowego wydania magazynu:

Scarlett Johansson, esquireEsquire 2006, Esquire 2013

Co wpłynęło na to, że Johansson tak bardzo odpowiada gustom mężczyzn? Oczywiście liczy się jej kobieca figura, podobna do tej, jaką mogła się pochwalić legendarna Marilyn Monroe. Zresztą sylwetka to nie jedyne, co łączy obie panie. O ScarJo mówi się, że ma w sobie ten sam magnetyzujący seksapil, co Monroe, dodatkowo często nosi podobną fryzurę, kocha styl retro i uwielbia malować usta karminową szminką oraz kusząco rozchylać wargi. Podobno nawet porusza się tak jak Marilyn, mocno kołysząc biodrami.

Jednak wysoką pozycję Scarlett w rankingach najseksowniejszych gwiazd utwierdziły też jej role. Począwszy od "Wszystko gra", gdzie razem z Jonathanem Rhysem-Meyersem stworzyła wyjątkowo zmysłowy duet, po "Vicky Cristina Barcelona", czyli film, w którym zagrała wyzwoloną młodą kobietę, otwartą na nowe doznania.

W wywiadzie udzielonym "Esquire" Johansson wyznaje, że dopiero niedawno zrozumiała, czym jest zazdrość. Dopóki nie poznała swojego obecnego narzeczonego, Romaina Dauriaca, nie kontrolowała specjalnie swoich partnerów oraz nie obawiała się ich utraty. Jednak związek z Romainem, którego aktorka nazywa "tym jedynym", zmienił wszystko. Ciekawe, co pomyśli sobie były mąż Scarlett, Ryan Reynolds, czytając te słowa...

Całą sesję Scarlett Johansson z najnowszego "Esquire" znajdziecie w naszej GALERII