Hipnotyzująca Charlize Theron w kreacjach Diora w wyrafinowanej sesji zdjęciowej - piękna, prawda?

Aktorka jest gwiazdą czwartego numeru "Dior Magazine", w którym francuska marka eksponuje swoje najciekawsze i najlepsze projekty.

Co łączy Charlize Theron i markę Christian Dior? Na pewno kojarzycie ociekającą złotem reklamę perfum J'Adore, której aktorka jest gwiazdą. Pewnie pamiętacie też wspaniałą stylizację, jaką gwiazda zachwyciła na 69. rozdaniu Złotych Globów:

Charlize Theron, dior, złote globy, złote globy 2012EastNews

I perfumy, i spektakularna suknia to oczywiście dzieła Diora, marki, którą od lat promuje Theron. Choć nie jest jej do końca wierna (w przeciwieństwie na przykład do Marion Cotillard), bo na czerwonym dywanie zdarza jej się wystąpić również w kreacjach innych projektantów, np. McQueena, Stelli McCartney czy Jasona Wu. Niemniej jednak Raf Simons, dyrektor kreatywny Diora, pęka z dumy, że nagrodzona Oscarem Charlize chętnie nosi jego dzieła. Co więcej, gwiazda jest też bohaterką czwartego numeru "Dior Magazine". Przypomnijmy, że na poprzedniej okładce wylądowała Jennifer Lawrence:

Dior MagazineDior Magazine

Zdjęcie z Charlize jest czarno-białe, a piękna aktorka hipnotyzuje mocą spojrzenia. Ultragładka fryzura i mocny makijaż zatrzymują nasz wzrok na dłużej i sprawiają, że po kolejnych zdjęciach od razu spodziewamy się jeszcze więcej:

Dior MagazineDior Magazine

I nie przeżyjemy zawodu, bo sesja jest równie magnetyczna, co okładka! Theron w obiektywie słynnego Patricka Demarchelier prezentuje się bezbłędnie - jest cudownie elegancka, wyrafinowana, tajemnicza, a przez to bardzo seksowna. Jej stylizacje są stosunkowo proste, a dzięki temu bardzo wyraziste; nowoczesne, a jednak wciąż ultrakobiece.

Wszystkie zdjęcia z tej wyjątkowo udanej sesji znajdziecie w naszej GALERII

Charlize TheronDior Magazine

Więcej o: