George Clooney w kropki, boso i z bukietem róż - jak wam się podoba w takim wydaniu? Jedno jest pewne - ma do siebie dystans!

Clooney udowodnił, że traktuje siebie samego z poczuciem humoru. A w show-biznesie to prawdziwa rzadkość!

George Clooney, nagrodzony Oscarem aktor, uznany reżyser, przyjaciel Julii Roberts i Brada Pitta, bożyszcze kobiet na całym świecie, wziął udział w oryginalnej, a nawet odważnej sesji zdjęciowej autorstwa Emmy Summerton, jaka znalazła się w najnowszym "W Magazine". Dlaczego odważnej? Bo biało-czarne groszki i różowy tytuł nawiązują w pewnym stopniu do rozsiewanych od lat plotek o rzekomym homoseksualizmie Clooneya. Jak widać, gwiazdor nie miał problemu, by się z nimi skonfrontować:

George ClooneyW Magazine

Co ciekawe, na tym popartowym tle 52-letni Clooney i tak (!) prezentuje się rewelacyjnie. W garniturze ozdobionym na potrzeby sesji białymi grochami (w oryginale jest to projekt Giorgio Armaniego) jest wciąż zabójczo przystojny!

Cały numer, który promuje George Clooney, jest dedykowany sztuce. Dlatego też George stał się niby materiałem w rękach pięciu artystek, które pracowały z nim przy tej wyjątkowej sesji. Efekty ich współpracy znajdziecie w naszej GALERII

Ciekawostka:

W wywiadzie, jakiego udzielił "W Magazine", Clooney zdradza, że jako młody chłopak kochał się bez pamięci w Audrey Hepburn, zawsze bardzo podziwiał też urodę Grace Kelly. W pewnym momencie uważał nawet Kelly za najpiękniejszą kobietę na świecie. Już chyba rozumiemy, dlaczego George tak szybko porzuca swoje ukochane - po prostu żadna nie jest w stanie sprostać jego ideałom.

Więcej o:
Skomentuj:
George Clooney w kropki, boso i z bukietem róż - jak wam się podoba w takim wydaniu? Jedno jest pewne - ma do siebie dystans!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX