Elegancka Amy Adams niczym Grace Kelly w sesji dla "L'Officiel" [ZDJĘCIA]

Rude włosy aktorki ułożono w miękkie, lśniące fale, jej usta pomalowano karminową szminką, a oczy podkreślono czarnym eyelinerem. Wygląda zjawiskowo!

Za swoją rolę w filmie "American Hustle" zdobyła już prestiżową nagrodę SAG oraz Złoty Glob, a mówi się, że odbierze też Oscara. Przy okazji każdej wielkiej gali, jaka odbywa się w tym sezonie, Amy Adams nie tylko triumfuje, zbierając do kolekcji kolejne statuetki za swój talent, ale także błyszczy na czerwonym dywanie. Jak dotąd na każdej z imprez prezentowała się perfekcyjnie. Wybierała efektowny i pełen glamouru styl dawnego Hollywood. Bo w modnym wydaniu retro jest jej bardzo do twarzy. Takim wizerunkiem, inspirowanym latami 50. i filmowymi wcieleniami legendarnej Grace Kelly, Adams zachwyca też w najnowszym wydaniu francuskiego magazynu "L'Officiel":

Amy AdamsL'Officiel

Sesja jest prosta, elegancka, pełna klasy i szyku. Nieodłącznym elementem stylizacji rudowłosej aktorki są czerwona szminka oraz włosy ułożone w delikatne, lśniące fale oraz, oczywiście, czarny eyeliner. Gwiazda pozuje w kaszmirowych pastelowych sweterkach, wełnianych płaszczach oraz w twarzowym malinowym trenczu, a także w diamentowych kolczykach. W tych zestawach prezentuje się niezwykle, niczym aktorka minionej epoki. Sesja, choć wyjątkowo subtelna, jest doprawdy zachwycająca. Zresztą, zobaczcie sami!

GALERIA

Amy AdamsL'Officiel

Więcej o: