Bar Refaeli w Polsce! Byłyśmy na spotkaniu z supermodelką na planie show "Top Model. Zostań Modelką" [ZDJĘCIA]

TVN przyszykował dla uczestniczek i uczestników (!) najnowszej edycji programu "Top Model. Zostań Modelką" wielką niespodziankę! Spotkała się z nimi sama Bar Refaeli, słynna supermodelka, piąta w rankingu Najseksowniejszych Modelek Świata portalu Models.com oraz była dziewczyna nagrodzonego Złotym Globem i nominowanego do Oscara Leonardo DiCaprio. Bar oceniała uczestników programu, a także doradzała im, jak należy się zachowywać w świecie modelingu. Zdążyła też zapoznać się z ekipą "Top Model", czyli z Dawidem Wolińskim, Kasią Sokołowską, Joanną Krupą i Marcinem Tyszką. Zaprzyjaźniła się też z Michałem Pirógiem, który tak jak ona ma żydowskie korzenie. Fotografowali się nawet z flagą Izraela.

Bar Refaeli w Top ModelBARTOSZ KRUPA/EastNews

Do programu Refaeli stylizowała Zofia Ślotała. Na dzisiejsze nagranie zaproponowała modelce prostą jasnoróżową sukienkę koktajlową od Balenciagi oraz czarne szpilki od Manolo Blahnika. Makijaż modelki był ledwie widoczny, jedynie nadawał opalonej cerze blasku. Całość dopełniły drobne kolczyki z turkusami.

Bar jest wyjątkowo miłą, serdeczną i otwartą osobą, ale wie też bardzo dobrze, czego chce, i jest wymagająca - powiedziała nam Ślotała.

Bar RefaeliBARTOSZ KRUPA/EastNews

Więcej zdjęć ze spotkania z modelką znajdziecie w naszej GALERII>>

Więcej o:
Skomentuj:
Bar Refaeli w Polsce! Byłyśmy na spotkaniu z supermodelką na planie show "Top Model. Zostań Modelką" [ZDJĘCIA]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX