Joanna Horodyńska drapieżna i seksowna w sesji dla BTW collection - zobaczcie zdjęcia z backstage'u!

Seksowna Horodyńska w samym bikini promuje skórzane projekty polskiej marki. Z jakim efektem?

Ostatnio Internet obiegły odważne zdjęcia Joanny Horodyńskiej. Gwiazda pozuje na nich jedynie w bikini podkreślającym jej biust, ze zmierzwionymi włosami i zmysłowo rozchylonymi ustami. Czy to jakiś specjalny projekt? - zastanawiałyśmy się. A może Horodyńska po prostu drażni się z mediami i, używając social media, prowokuje?

Piotr Porebsky (Metaluna)/BTW collection

Okazuje się, że te nieco mroczne, seksowne zdjęcia pochodzą z sesji promującej nową kolekcję polskiej marki BTW collection. Joanna promuje w niej m.in. stylowe skórzane kurtki z linii jesień/zima 2015.

BTW (czyli By The Way) to marka stworzona przez ludzi od lat związanych z branżą mody. Jak mówi Beata Milczarek, założycielka brandu, pomysł na własne ubrania przyszedł właśnie „przy okazji” jej pracy. Na co dzień Beata pracuje jako makijażystka agencji Metaluna przy produkcji sesji zdjęciowych. Środowisko modowe doceniło niebanalny styl jej ubrań i zachęciło do założenia własnej marki.

Ubrania BTW to bardzo wysoka jakość wykonania oraz użytych materiałów i dodatków. Modele są perfekcyjnie dopracowane konstrukcyjnie, tak by podkreślić walory kobiecej sylwetki i ukryć niedoskonałości. Proste, nonszalanckie sportowe fasony dodają elegancji i uroku. BTW stawia na wygodę i swobodę poruszania się, klasyczny charakter z ogromnym wpływem panujących trendów. Projekty marki sprawdzają się w większości codziennych sytuacji. Są świetne do noszenia w pracy, na weekend, ale też na kolację biznesową czy na wyjście do klubu. Wszystkie ubrania szyte są pojedynczo, ręcznie, z najwyższej jakości skór naturalnych i tkanin sprowadzanych od włoskich producentów. Użyte materiały są absolutnie naturalne: skóry, jedwabie, kaszmiry, wełny i bawełny. BTW to starannie dopracowany krój, harmonia, elegancja i prostota z domieszką nowoczesnej nonszalancji.

Koncept marki doceniła Horodyńska. Na jednym z eventów mogliśmy ją podziwiać w oryginalnych skórzanych szelkach od BTW collection.

aWieczor z GUCCI, Vitkac, ul. Bracka 8, 08.10.2014, fot. WBF/Eryk Szmidt na zdj. Joanna Horodynska8BIM%f&;1B+ q8BIM:printOutputClrSenumClrSRGBCInteenumInteClrmMpBlboolprintSixteenBitboolprinterNameTEXT8BIM;printOutputOptionsCptnboolClbrboolRgsMboolCrnCboolCntCboolLblsboolNgtvboolEmlDboolIntrboolBckgObjcRGBCRd  doub@oGrn doub@oBl  doub@oBrdTUntF#RltBld UntF#RltRsltUntF#Pxl@rvectorDataboolPgPsenumPgPsPgPCLeftUntF#RltTop UntF#RltScl UntF#Prc@Y8BIM,WBF

W naszej GALERII>> znajdziecie niepublikowane zdjęcia zza kulis tej niezwykłej sesji zdjęciowej z udziałem gwiazdy!

 

Sesja dla BTW collection:

Zdjęcia: Piotr Porebsky/Metaluna

stylizacja: Katarzyna Kaminska

fryzura: Sylwia Habdas/Metaluna

makijaż: Beata Milczarek/Metaluna

Zdjęcie Ellos kurtka skórzana (7857820) Zdjęcie Ellos kurtka skórzana śliwkowa (12553745) Zdjęcie Ellos kurtka skórzana szarobrązowa (12553755) Zdjęcie Ellos kurtka skórzana zielona (12553748)
Ellos kurtka skórzana Ellos kurtka skórzana śliwka Ellos kurtka skórzana Ellos kurtka skórzana zielona
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info