Czy Kendall Jenner zrewolucjonizuje świat mody? [ZDJĘCIA]

W tak mocnych słowach magazyn "Dazed" reklamuje swój najnowszy numer, na którego okładce jawi się nie kto inny, jak amerykańska gwiazdka.

Tak jak dwa, trzy sezonu temu świat mody oszalał na punkcie Cary Delevingne, tak teraz o wszędobylskość można by oskarżyć młodszą siostrę Kim Kardashian. Piękna Kendall Jenner wykorzystuje swoje pięć minut najlepiej, jak tylko się da. Przy ogromnym wsparciu rodziny, Kendall realizuje się jako modelka. Choć z początku traktowano celebrytkę z dystansem, to w bardzo krótkim czasie Jenner stała się pupilką najważniejszych osób ze świata high fashion. Pod urokiem 19-latki są m.in. Katie Grand, Emmanuelle Alt, Riccaro Tisci, Olivier Rousteing, a nawet sam Karl Lagerfeld, który podobno zatrudnił Kendall do najnowszej, wiosennej już kampanii Chanel.

Jak dobrze określił modelkę przedstawiciel Estee Lauder (Jenner została ich międzynarodową ambasadorką), Kendall jest objawieniem mediów społecznościowych. Tylko na Instagramie jej profil śledzi aż 16 mln użytkowników! Fani na całym świecie chcą wiedzieć o amerykańskiej gwiazdce absolutnie wszystko. Co robi za kulisami sesji, gdzie wypoczywa, z kim się bawi, co je, co ćwiczy, gdzie robi zakupy. A w kwestii dzielenia się swoją prywatnością modelka ma ogromne doświadczenie. Kendall, wychowana na reality show "Keeping up with the Kardashians", chętnie spełnia oczekiwania  swoich followersów.

Nim zdąży ucichnąć o jednym projekcie z Jenner w roli głównej, w mediach głośno robi się już o kolejnej współpracy Amerykanki. Kilka dni temu światło dziennie ujrzała okładka zimowej edycji magazynu Dazed. Pismo wypuściło numer aż w trzech różnych odsłonach. Zdjęcia autorstwa Bena Tomsa zaskakują. Musimy przyznać, że nie widziałyśmy jeszcze Kendall w tak awangardowym ujęciu!  Słodka uroda w typie "baby" idealnie komponuje się z surrealistyczną estetyką proponowana przez Dazed Magazine. Już czekamy na cały edytorial! [GALERIA]