Sarah Jessica Parker i Carrie Bradshaw mają niewiele wspólnego. Poza jednym: obie kochają buty! Swoją nową linię szpilek, kozaków i sandałów aktorka promuje w "Harper's Bazaar Arabia". A wygląda... jak serialowa Carrie!

Hitem nowej kolekcji SJP są urocze fioletowe szpilki, w których gwiazda pozuje na okładce nowego "Harper's Bazaar".

Pierwszy sezon "Seksu w Wielkim Mieście" okazał się, owszem, hitem, ale drugi sezon postanowiono zrobić trochę inaczej, lepiej, bardziej nowocześnie. Charakter produkcji ewoluował zresztą aż do trzeciego sezonu, który wśród wielu fanów uchodzi za najlepszy, a waga serialu dla młodych kobiet na całym świecie wzrastała z odcinka na odcinek. Cztery przyjaciółki z Manhattanu nie miały żadnego tabu - dyskutowały o wszystkim, od przedwczesnej menopauzy, nowych diet i trendów, po seks oralny. Lansowały też nowych młodych projektantów i debiutujące marki. Stały się wyznacznikiem dla wielu z nas, a ich zabawne dialogi do dziś uchodzą za kultowe.

Sukces serialu przerósł jego główne gwiazdy - Sarah Jessikę Parker, Kim Cattral, Cynthię Nixon i Kristin Davis. Aktorki przez lata walczyły, żeby przestać być kojarzonymi jedynie z bohaterkami "Seksu". Najtrudniej było Cattrall, którą obwołano nową seks ikoną, a także Parker, która stała się - tak jak Carrie - nowojorską it girl. A w rzeczywistości i Cattrall, i Parker niewiele mają wspólnego z Samanthą Jones i Carrie Bradshaw, postaciami, które odgrywały przez lata.

W najnowszym wywiadzie dla "Harper's Bazaar Arabia" Sarah po raz kolejny podkreśla więc, że ją i Carrie Bradshaw zdecydowanie więcej dzieli niż łączy.

Nie jestem ekspertką w sprawach kobiecych, w dziedzinie seksu, randkowania czy romansów. Tylko ją grałam.

Gwiazda przyznaje też, że wciąż czuje się bardzo niezręcznie, gdy utożsamia się ją z serialową Carrie.

Naprawdę bardzo się od niej różnię - dodaje.

A jednak jest coś, co łączy Carrie z "Seksu w Wielkim Mieście" i Sarah - miłość do pięknych butów. Parker, po sukcesie swojej pierwszej linii obuwia, obecnie promuje drugą, jesienną. Znalazły się w niej m.in. fioletowe szpilki z paseczkami, w których aktorka pozuje na okładce:

sarah jessica parker, sesja, harper's bazaar, dubaj, buty, kolekcja, szpilki, styl, carrie bradshaw, seks w wielkim mieścieHarper's Bazaar

Wciąż dostępne modele z ekskluzywnej kolekcji SJP dla luksusowego domu handlowego Nordstrom znajdziecie tutaj.

A w GALERII obejrzycie zdjęcia aktorki z sesji dla "Harper's Bazaar">>

Sarah Jessica Parker

Więcej o: