Chcesz wyglądać modnie i kobieco? Postaw na groszki! Znów są bardzo trendy [ZDJĘCIA]

Czy w wersji mini, czy maxi, czy na torebce, czy na sukience, groszki wracają do łask. Są urocze, seksowne i kobiece. A gwiazdy wyglądają w nich wyjątkowo subtelnie.

Jeśli najlepiej ubrane kobiety na świecie nagle zbiorowo stawiają na ten sam deseń, to znaczy, że na naszych oczach rodzi się nowy trend. A tym razem są nim graficzne groszki. Modę na urocze kropki zauważył "Vogue", powołując się na stylizacje takich ikon stylu, jak Gigi Hadid, Alexa Chung, Keira Knightley czy Reese Witherspoon. My do tego imponującego grona dodajemy jeszcze Cameron Diaz, Monikę Bellucci oraz księżną Cambridge:

Kropki - nowy trend

Jeśli chodzi o projektantów, to kropki lansowali w swoich jesiennych kolekcjach m.in. Oscar de la Renta oraz Hedi Sliman. U de la Renty były one drobne, nawiązywały do estetyki retro, a u Saint Laurent odwoływały się do graficznych grochów z lat 60. i były serwowane w wersji maxi:

Saint Laurent, Oscar de la RentaKolaż Lula.pl

Na straży najnowszych trendów stoją oczywiście popularne sieciówki. W Polsce prawdziwym hitem stała się pokryta kropkami kreacja z kolekcji H&M, w której na gali "Twojego Stylu" wystąpiła dziennikarka Monika Olejnik:

Olejnik MonikaKAPIF

Nam bardziej niż duże popartowskie grochy podobają się drobne kropeczki w stylu retro, jakie bardzo lubi na przykład Monica Bellucci. Aktorka jest wierna nakrapianym sukienkom koktajlowym od Dolce & Gabbana. W takich groszkach zawsze wygląda się i seksownie, i kobieco, niczym piękna Malena z pamiętnego filmu Giuseppe Tornatore (grała ją zresztą zjawiskową Bellucci):

Malena

Możecie też wybrać modny deseń w bardziej dyskretnej wersji, czyli na przykład na akcesoriach, jak szpilki czy małe torebki-puzderka:

kropki

Więcej inspiracji znajdziecie w naszej GALERII>>>

Spodobały Ci się nasze "groszkowe" propozycje, ale nie masz czasu na zakupy przed świętami? Zamów ubrania przez internet!

Więcej o: