Biżuteria to dobry prezent na gwiazdkę? Podpowiadamy, co kupić za 50, 100, 200 i 500 zł [PONAD 50 PROPOZYCJI]

Kupując biżuterię pod choinkę musimy wziąć pod uwagę nasz budżet, gust obdarowywanej i... trendy. Spróbujemy ułatwić ci wybór.

Biżuteria jest świetnym prezentem dla żony, dziewczyny, mamy, przyjaciółki - pokazuje zaangażowanie, jest wyrazem miłości. Niewiele kobiet kupuje biżuterię dla siebie (przynajmniej tę droższą), więc takie ozdoby nigdy nie dostaną nieeleganckiej etykietki "prezentu praktycznego". Niestety, jest to też prezent trudny, bo trzeba dobrze znać osobę, dla której wybieramy podarunek. Najgorszą wpadką jest zainwestować w diamenty w staromodnej oprawie dla osoby, która interesuje się designem i kocha nowoczesność. To nie zależy od wieku! Wiele kobiet po 50. nosi ozdoby z galerii sztuki, a nie od jubilera.

Kampania marki BELLERMarcin Kempski / BELLER

Niestety za nowoczesny design i szlachetne kruszce trzeba na ogół słono zapłacić. My wybraliśmy ponad 50 propozycji, których cena nie przekracza 500 zł. Te droższe to głównie dzieła polskich projektantów, zrobione ze srebra i złota. Tańsze ozdoby będą dobrym wyborem jeśli szukamy prezentu dla młodej dziewczyny. Tu bardziej od jakości liczą się trendy i poczucie humoru. Na topie są dodatki w stylu lat 90. (np. naszyjniki w formie obroży z aksamitu) oraz proste, geometryczne kształty. Minimalistyczna biżuteria oparta na kwadratach, trójkątach i kołach wygląda świetnie niezależnie od ceny!

Nasze propozycje biżuteryjnych prezentów gwiazdkowych znajdziecie w GALERII >>>

Biżuteria do 50 zł >>>

Biżuteria za 50-100 zł >>>

Biżuteria za 100-200 zł >>>

Biżuteria za 200-500 zł >>>

Więcej o:
Skomentuj:
Biżuteria to dobry prezent na gwiazdkę? Podpowiadamy, co kupić za 50, 100, 200 i 500 zł [PONAD 50 PROPOZYCJI]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX