WOW! Joanna Horodyńska odsłania biust, wypina pośladki i odkrywa... To naprawdę gorąca sesja! [ZDJĘCIA 18+]

Joanna nie boi się krytyki, zwykle odważa się na więcej niż inne gwiazdy, nie tylko w modzie idzie wszystkim na przekór. Te zdjęcia są wyjątkowe - nie tylko odkrywają dużo ciała, ale także emanuje z nich wielka klasa.

Joanna Horodyńska jest kobietą niezwykle odważną - wiem to, bo mam przyjemność znać ją osobiście, znać jej poglądy, i dzięki temu wiedzieć, jaka jest naprawdę, z dala od blasku fleszy. To osoba zawsze szczera, również wobec siebie i, wbrew temu, co lansują media, bardzo życzliwa i sympatyczna. Ma także to, czego wielu polskim gwiazdom brakuje - dystans. Potrafi śmiać się ze swoich wpadek, nie obraża się, gdy ja krytykują, często sama punktuje siebie publicznie za swoje pomyłki. To cenny dar, zwłaszcza w połączeniu z poczuciem humoru i akceptacją siebie.

Dowodem na to, że Joanna nie traktuje siebie nazbyt serio, a także na to, że, pomimo swoich niedoskonałości, darzy swoje ciało pełną akceptacją, jest najnowsza sesja, jaka właśnie trafiła do mediów. Horodyńską sfotografował jej przyjaciel, Wojtek Rudzki, który na swoim Facebooku napisał:

Bardzo lubię tę sesję, bo - jakby nostalgicznie to nie zabrzmiało - inspiracją do niej były zdjęcia, fotografowie i czasy, które zaważyły na tym, że zająłem się w życiu fotografią. W dodatku z Joanną pracuje się niesamowicie, co myślę widać na zdjęciach.

Wyjątkowa czarno-biała sesja nosi tytuł "Freedom", co jest oczywistym nawiązaniem do słynnego i seksownego klipu George'a Michaela z 1990 roku. Na zdjęciach Joanna przybiera raz zabawne, a raz bardzo kuszące pozy, niczym supermodelki z pamiętnego teledysku. Oglądamy ją m.in. w garniturze polskiej marki MMC Studio oraz w skórzanej ramonesce z sieciówki H&M.

horodyńska, joanna horodyńska, nago, piersi, biust, goła, pupa, sesja, hot, gorące, gorąca Wojtek Rudzki/www.wojtekrudzki.com

Zdjęcia są odważne, bo Joanna odkrywa nagi biust, wypina pośladki, a nawet odsłania nieco więcej... Sesja jest jednak apetyczna, bardzo klimatyczna i wyrafinowana. Zobaczcie sami - GALERIA

W S Z Y S T K I E   Z D J Ę C I A


Więcej o: