Karlie Kloss odchodzi z Victoria's Secret! Dlaczego?

Informację potwierdził dyrektor kreatywny marki - Ed Razek.

Karlie Kloss była związana z bieliźnianym brandem od 2011 roku. Pozowała do katalogów i brała udział w corocznych, pompatycznych pokazach. W 2013 roku modelka została oficjalną ambasadorką marki i dołączyła do chlubnego grona Aniołków Victoria's Secret.

Po dwóch latach owocnej współpracy, Karlie Kloss postanowiła zrezygnować z prestiżowej funkcji. Już niedługo Amerykanka rozpocznie studia na nowojorskim Gallatin School of Individualized Study. Ilość zajęć na uczelni uniemożliwi modelce wypełnianie jej dotychczasowych obowiązków, które wynikają z kontraktu z Victoria's Secret.

-Kilka miesięcy temu dyskutowaliśmy na ten temat przez wiele godzin. Niechętnie, ale musiałem przyjąć jej rezgnację. Dla mnie Karlie już zawsze będzie Aniołkiem. Jest wyjątkową dziewczyną, jedną z najlepszych modelek. Ma ogromną charyzmę i jest niesamowicie profesjonalna. Jestem pewien, że osiągnie wszystkie zamierzone cele.

- poinformował media Ed Razek, dyrektor kreatywny Victoria's Secret.

Życzymy ambitnej modelce powodzenia i mamy nadzieję, że w czasie studiów Karlie znajdzie czas na inne, mniej zajmujące projekty, jak choćby sesje zdjęciowe. Kloss jest modelką bardzo plastyczną i przed obiektywem aparatu potrafi wejść nawet w najtrudniejszą rolę.

Więcej o: