Halina Mlynkova ambasadorką BELLER. Zobacz kampanię biżuterii z udziałem artystki [GALERIA]

Halina Mlynkova wzięła w tym roku ślub i podpisała pierwszy w karierze kontrakt reklamowy z modową marką. Wokalistka promuje biżuterię BELLER w serii bardzo udanych portretów.

Kochasz modę i gwiazdy? Polub nas!

Trzy lata na polskim rynku i rozpoznawalność godna marki z wieloletnią tradycją - sekretem sukcesu BELLER jest skuteczna strategia współpracy z gwiazdami. Pierwszą ambasadorką minimalistycznej biżuterii była Kamilla Baar, do fanek należą też m. in. Agnieszka Szulim, Paulina Sykut, Agnieszka Dygant czy Ada Fijał. Naszyjnik z diamentem regularnie nosi także Jessica Mercedes. Gwiazdy mają słabość do BELLER, bo firma dba o świetne wykonanie i eleganckie surowce (czternastokaratowe złoto, srebro, diamenty), a minimalistyczny design pasuje do każdej stylizacji. Halina Mlynkova, nowa ambasadorka marki, zdradziła, że z ulubioną bransoletką nie rozstała się nawet w dniu ślubu.

Panna młoda Halina Mlynkova w biżuterii BellerInstagram @halinamlynkova

Podczas premiery kampanii założyciel BELLER, Błażej Baar, zapewniał, że przy wyborze twarzy marki największą wagę przywiązuje do osobowości gwiazdy, ale nie oszukujmy się, Mlynkova wygląda rewelacyjnie. Na prezentacji w restauracji AIOLI pojawiła się w zgrabnych garniturze marki Mario Menezi, z gładką fryzurą i oczywiście w złocie BELLER. Wygląda na to, że modowe szaleństwa wokalistka ma już za sobą i pokochała korzystną klasykę.

Halina Mlynkova na prezentacji BELLERKapif

Gwiazda jest także bardzo fotogeniczna, co widać na każdym zdjęciu w nowej sesji wizerunkowej marki. Na portretach Marcina Kempskiego Czeszka bez problemu dorównuje nastoletnim modelkom. Delikatną urodę wokalistki podkreśliły proste i szykowne stylizacje Alicji Werniewicz. Popularna stylistka gwiazd wybrała bezpretensjonalne zestawy - np. modny total denim look, biały garnitur, czarną sukienkę-tubę doskonale wydobywającą błysk biżuterii.

Sesję Haliny Mlynkovej dla BELLER i kilka ujęć zza kulis zobaczycie w GALERII

backstage sesji wizerunkowej BELLER z Haliną Mlynkovąmat. prasowe BELLER

Więcej o: