Nowa kolekcja Magdy Butrym na jesień 2015. Jej projekty noszą Anja Rubik i Kim Kardashian [LOOKBOOK]

Magda Butrym stawia na karierę na Zachodzie. Ubiera międzynarodowe gwiazdy, a kolekcje prezentuje w showroomie w Paryżu. Zobacz jej nowe propozycje na jesień 2015 na zdjęciach Adama Plucińskiego.

Magdę Butrym znamy jako twórczynię marki Portofino, później projektantkę La Manii, a dziś - kobietę sukcesu sprzedającą pod własnym nazwiskiem. Magda jest najlepszą ambasadorką swojej marki - ubiera się sama, a podczas pobytu w Paryżu udało jej się zachwycić Kim Kardashian. Celebrytka zamówiła u Butrym kilka modeli, ale wśród klientek obiecującej projektantki są także majętne Polki - Sara Boruc i Anja Rubik. Rubik kilkakrotnie pokazywała się w projektach z metką Butrym, ostatnio - na gali finałowej krakowskiego festiwalu filmowego OFF Camera.

Anja Rubik w ubraniach z kolekcji Magda Butrym jesień-zima 2015/16 na festiwalu OFF CameraInstagram @anja_rubik

Magda Butrym pokazała właśnie nową kolekcję na jesień-zimę 2015/16. Podobnie jak w aktualnej, nadal możemy wyczuć inspiracje stylem lat 70. Na zdjęciach znajdziemy zamsz, ozdobną dzianinę w stylu hippie, kaszkiety i welur. Jednak kolekcja nie jest dosłowna w interpretacji retro. Magda Butrym dla równowagi proponuje też wąskie spodnie oraz swój znak rozpoznawczy - skomplikowane detale i plecionki, majstersztyki rękodzieła. Spódnica Anji Rubik łączy metalową siatkę z wiązaniami retro i elegancką skórą. Hit jesiennej kolekcji?

Zdjęcia: Adam Pluciński / MOVE
Dyrektor artystyczna: Jolanta Aerts / jaerts. com
Modelka: Kat Hessen / Elite Paris
Make-up: Wilson / Warsaw Creatives
Włosy: Michał Bielecki / Warsaw Creatives
Asystent fotografa: Szymon Gosławski, Szymon Fit
Produkcja: Warsaw Creatives

Więcej o: