Kulisy pokazu Roberta Kupisza: przyglądamy się makijażom i fryzurom modelek

10 czerwca odbył się pokaz najnowszej kolekcji Roberta Kupisza - GANGSTA. Postanowiłyśmy przyjrzeć się seksownym wizażom z wybiegu nieco bliżej.

Tematem przewodnim ostatniego pokazu Roberta Kupisza był hip hop. Mogliśmy zobaczyć dużo czapek z daszkiem i złotych łańcuchów, a wśród ubrań dominowały dresowe stylizacje rodem z katalogu firmy Pyrex. Twarze modelek zdobiły także lustrzane okulary i gigantyczne okrągłe kolczyki. Nie zabrakło również bawełnianych podkolanówek z logo Kupisza, na które założono buty w kolorze... zgadliście - złotym.

Kulisy pokazu Roberta KupiszaMAREK MAKOWSKI

Za wizaż odpowiedzialni byli specjaliści marki Rouge Bunny Rouge, którzy dobrali modelkom dość intensywne i bardzo błyszczące makijaże. Oczy zostały pomalowane mocno mieniącymi się cieniami, doklejono też sztuczne rzęsy. Cerę mocno ocieplono i podkreślono bronzerem. Nie oszczędzano także na rozświetlaczu. Użyto go w sporych ilościach, tak by nadać skórze blasku i imprezowego wyglądu.

kulisy pokazu Roberta KupiszaMAREK MAKOWSKI

Fryzury modelek z pewnością robiły wrażenie, chociaż wcale nie były skomplikowane. Włosy zostały zakręcone przy pomocy szerokich lokówek, dzięki czemu uzyskano luźne, miękkie skręty. Były rozpuszczone i mocno uniesione na czubku głowy. Do stylizacji użyto produktów marki Sebastian Professional. Fryzury miały bardzo dużo objętości i dzięki temu dobrze prezentowały się nawet pod czapkami. Jednak, w połączeniu ze zwiewnymi tunikami, zdecydowanie bardziej przywodziły na myśl lata siedemdziesiąte niż gangsterski rap.

kulisy pokazu Roberta KupiszaMAREK MAKOWSKI

Mimo tego, nawet jeśli nie jesteście fanami hip hopu i gangsterskich porachunków, bardzo łatwo możecie przenieść ten wizaż na nieco bardziej odpowiadający wam grunt. Taka fryzura połączona z błyszczącym makijażem oczu będzie idealnym uzupełnieniem imprezowej, a także festiwalowej stylizacji.

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII

Zobaczcie też całą kolekcję GANGSTA (wszystkie modele), a także przekonajcie się, kto pojawił się na pokazie w Soho Factory

Więcej o: