7 idealnych stylizacji na lato. Zobacz wakacyjne propozycje vloggerki Viva-a-viva! [WIDEO]

Jak zwykle nie masz w co się ubrać? Brakuje ci oryginalnych pomysłów? Ten film na pewno zainspiruje cię do eksperymentów z modą.

Wakacje to czas kiedy możemy, a wręcz musimy, pokazać trochę więcej ciała. Jest to idealny moment na odświeżenie swojej garderoby i trochę odważniejsze zabawy modą. Może w końcu odważysz się na krótki top albo podarte jeansy?

Karolina z kanału Viva-a-viva przygotowała aż siedem zupełnie różnych stylizacji, którymi możecie inspirować się w wielu sytuacjach i okolicznościach. Znajdziecie pomysły zarówno na upały, jak i na wakacyjną imprezę. Pokazała lekkie, dziewczęce sukienki, które idealnie sprawdzą się w ciągu dnia. Na wieczór zaproponowała nieco odważniejsze zestawienia. Szczególnie wyróżnia się połączenie czarnych spodni z lampasami ze zwykłym t-shirtem i obcasami. Niezależnie od tego czy wolicie styl elegancki czy bardziej sportowy, na pewno coś przypadnie wam do gustu.

Która stylizacja najbardziej wam się podobała? Jeśli chcecie obejrzeć więcej filmów o modzie i urodzie, które stworzyła Karolina, kliknijcie TUTAJ.

Więcej o: