Zuzanna Bijoch dla Mohito. Zajrzyj za kulisy nowej kampanii polskiej marki [GALERIA]

Zuzanna Bijoch dołączyła do grona top modelek, które chętnie promują najmocniejsze polskie marki. Mieszkająca na co dzień w Nowym Jorku, 21-latka przyleciała do Europy na zaproszenie Mohito.

Nie jest tajemnicą, że marki potężnej grupy LPP najchętniej współpracują z modelkami światowej sławy. Dotąd największe nazwiska (Cara Delevingne, Georgia May Jagger) zarezerwowane były dla Reserved, ale teraz na pierwszy plan ma szansę wybić się Mohito. Po raz pierwszy bowiem marka współpracuje z modelką takiej rangi jak Zuzanna Bijoch. 21-latka, która reklamowała m.in. Toma Forda, Dolce & Gabbana czy dom mody Alexander McQueen, ma dwa kluczowe walory - międzynarodową sławę i polski paszport. Takie zestawienie gwarantuje, że o kampanii będzie naprawdę głośno.

hFoto: Mateusz Jagielski / East News   Warszawa 25.06.2015   Urodziny Zuzanny Bijoch  N/z: Zuzanna BijochMATEUSZ JAGIELSKI/EastNews

Na razie Mohito zdecydowało się ujawnić tylko zdjęcia z backstage'u sesji ze znanym fotografem René Habermacherem. Szwajcarski artysta współpracował już z polskimi markami - fotografował Olę Rudnicką dla Gino Rossi. Teraz trafił na plan z Zuzanną Bijoch, którą uwiecznił w przestrzeniach londyńskiego apartamentu. Pierwsze oficjalne zdjęcia kampanii mogliśmy podejrzeć podczas imprezy urodzinowej modelki. Gwiazda wspólnie z Mohito zorganizowała przyjęcie w warszawskim klubie Syreni Śpiew. Elementem wystroju były właśnie zdjęcia Habermachera, a sama jubilatka wystąpiła w wieczorowej stylizacji z ogrodniczkami i koronkową bluzką Mohito (fot. powyżej).

Jak widać na zdjęciach z planu, klimat kampanii Mohito na jesień-zimę 2015 będzie bardzo zmysłowy. Szczególnie obiecująco wygląda czerwień wina - kolor, który gwarantuje, że w chłodnych miesiącach nie zabraknie nam energii i kobiecości.

Zdjęcia z planu kampanii Zuzanny Bijoch dla Mohito zobaczysz w GALERII >>>