Zuzanna Bijoch w sukience za 20 tysięcy zł na okładce ELLE Espana. Bardzo luksusowa sesja Polki

Zuzanna Bijoch znów na okładce. Tęskniliście za piękną 21-latką?

Już od kilku miesięcy nie widzieliśmy okładki z Zuzanną Bijoch w roli głównej. Modelka pojawiła się tylko na jedynce "ELLE", jednak chodzi o wersję dla prenumeratorów, o mniejszym nakładzie niż wydanie do dystrybucji. Polski miesięcznik przygotował sesję i materiał o Bijoch z okazji jej 21. urodzin. W Stanach, gdzie mieszka i studiuje Zuza, piękność jest już uważana za pełnoletnią.

Zuzanna Bijoch na okładce ELLE Polska, okładka dla prenumeratorów czerwiec 2015Agata Pospieszyńska / ELLE

Pierwsza nowa okładka Zuzy od czasu świetnego portretu autorstwa Agaty Pospieszyńskiej, to również "ELLE", tym razem hiszpańskie. Bijoch zaproszono do udziału w sesji okładkowej, prezentującej pierwsze jesienne trendy. Sierpień to w prasie modowej moment, w którym zaczyna się promowanie jesiennych kolekcji. Na zdjęciach Xaviego Gordo widzimy naprawdę kosztowne modele z wybiegów. Okładkę zdobi sukienka z różowego tiulu zdobiona różami. Kreacja z, dedykowanej młodym mamom, kolekcji Dolce & Gabbana jest warta ponad 20 tysięcy złotych! Nie wygląda, prawda?

Dolce&Gabbana zima 2015Dolce&Gabbana zima 2015

Odrobinę tańsza jest czarna sukienka Gucci, w której Zuzanna Bijoch pozuje w środku sierpniowego numeru. Wełniana kreacja wydaje się warta swojej bajońskiej ceny (18 400 PLN), bozdobiący ją haftowany ptak z jedwabnych nici i koralików mógłby z powodzeniem udawać dzieło haute couture.


W momencie, w którym w kioskach pojawia się nowy numer "ELLE Espana", znika z nich lipcowy "Vogue Ukraine". Elegantki zza wschodniej granicy mogły podziwiać Zuzannę Bijoch w przepięknej sesji stylizowanej na turecką łaźnię. Widać, że dorosłość służy modelce, bo z każdym rokiem staje się coraz bardziej zmysłowa...

Zuzanna Bijoch w sesjach dla "ELLE Espana" i "Vogue Ukraine" w GALERII