Małgorzata Kożuchowska ponownie gwiazdą kampanii marki OCHNIK. Fani aktorki zachwyceni, ale są też głosy krytyczne [WASZE KOMENTARZE]

44-letnia aktorka modelką w najnowszej kampanii polskiej marki. Jedni chwalą, a drudzy krytykują sesję. Po której jesteś stronie?

To już kolejna odsłona współpracy aktorki Małgorzaty Kożuchowskiej z polską marką OCHNIK, słynącą z wyrobów skórzanych. Kożuchowska nie tylko jest ambasadorką marki, ale też wzięła udział w jej kilku sesjach wizerunkowych. Tym razem promuje kolekcję na sezon jesień/zima 2015.

Jesienna kolekcja marki OCHNIK to ciekawe połączenie dwóch kontrastów: wyrazistego rockowego stylu i niewymuszonej elegancji. Znajduję w niej trendy ze światowych wybiegów i najnowsze modowe zabiegi, takie jak rewelacyjna pikowana skóra. Kolekcja przekonuje bogactwem form i różnorodnością. Dodatkowo podoba mi się, że w tym sezonie OCHNIK zdecydował się na eleganckie płaszcze z otulających, ciepłych materiałów. Świetnie uzupełniają tradycyjną kolekcję skórzaną, w tym moje już ukochane skórzane koszule i spodnie - mówi Kożuchowska.

Zdjęcia z udziałem gwiazdy, jakie promują najnowszą kolekcję, powstały na dachu jednego z warszawskich wieżowców. W tle widać Pałac Kultury i Nauki. Aktorka pozowała w towarzystwie modeli.

małgorzata kożuchowska, małgorzata kożuchowska ochnik, małgorzata kożuchowska ochnik 2015, małgorzata kożuchowska ochnik 2016, małgorzata kożuchowska nowa sesja, małgorzata kożuchowska sesja, małgorzata kożuchowska kampania ochnik, małgorzata kożuchowska nowa kampania ochnikOchnik, mat.prasowe

Fanom 44-letniej Kożuchowskiej, która w październiku zeszłego roku po raz pierwszy została mamą (urodziła syna Franciszka), sesja bardzo przypadła do gustu:

Bez zarzutu!, Klasa!, Przepięknie!, Małgosia zawsze na plus - takie komentarze pojawiły się pod naszym postem na Facebooku.

Nie brakuje jednak głosów krytycznych:

Przecież na tych zdjęciach Gosia nie jest podobna do samej siebie! Każdy, kto ją zna i widział, potwierdzi. I nogi do szyi to raczej Anja Rubik. Przerobione do szpiku kości, zupełnie inne rysy - pisze jedna z czytelniczek Lula.pl

Inna dodaje:

Grafik powinien popełnić seppuku... Kożuchowska do siebie niepodobna i ten sztuczny uśmiech...

Pod zdjęciem na naszym fanpage'u wypowiedziało się także przedstawicielstwo marki OCHNIK:

Uroda Pani Małgosi Kożuchowskiej broni się sama - graficy nie musieli poprawiać natury. Potwierdza to choćby film przedstawiający kulisy naszej sesji zdjęciowej.

Wspomniany film obejrzycie tutaj:

A tu znajdziecie wszystkie zdjęcia z sesji oraz zza kulis:

G A L E R I A  Z D J Ę Ć