Seksowna Maja Sablewska w nowej kampanii butów marki Carinii. Wow! Zobaczcie sami [ZDJĘCIA]

Maja pozuje w botkach, muszkieterkach i sztybletach, czyli we wszystkich rodzajach butów, jakie będą supermodne w nadchodzącym nowym sezonie.
Maja Sablewska w reklamie butów Polska marka Carinii idealnie trafiła z wyborem swojej ambasadorki Maja pozuje w botkach, muszkieterkach i sztybletach, czyli we wszystkich rodzajach butów, jakie będą supermodne w nadchodzącym nowym sezonie. Polska marka Carinii idealnie trafiła z wyborem swojej ambasadorki. Styl Mai Sablewskiej jest na tyle wyrazisty, że łatwo zapada w pamięć. Poza tym Sablewska niewątpliwie ma gust, a także potrafi nauczyć stylu inne kobiety, co udowadnia w swoim programie Sablewskiej Sposób Na Modę. Co więcej, Maja może się pochwalić świetnymi nogami - długimi i zgrabnymi. Dlatego to właśnie niebanalne buty są zazwyczaj najatrakcyjniejszym elementem jej stylizacji. Z marką Carinii Sablewska pracuje już po raz trzeci. Tym razem prezentuje modne jesienne botki, sztyblety i muszkieterki. Fotografowała ją Marlena Bielińska, która często współpracuje z gwiazdami przy sesjach do najpoczytniejszych magazynów. Na zdjęciach Maja jest kobieca i zmysłowa, ale nie traci swojego charakterystycznego rock'n'rollowego sznytu. Nam najbardziej podoba się w długim, przewiązanym w talii burym płaszczu. A wam?

Polska marka Carinii idealnie trafiła z wyborem swojej ambasadorki. Styl Mai Sablewskiej jest na tyle wyrazisty, że łatwo zapada w pamięć. Poza tym Sablewska niewątpliwie ma gust, a także potrafi nauczyć stylu inne kobiety, co udowadnia w swoim programie Sablewskiej Sposób Na Modę. Co więcej, Maja może się pochwalić świetnymi nogami - długimi i zgrabnymi. Dlatego to właśnie niebanalne buty są zazwyczaj najatrakcyjniejszym elementem jej stylizacji.

 

Z marką Carinii Sablewska pracuje już po raz trzeci. Tym razem prezentuje modne jesienne botki, sztyblety i muszkieterki. Fotografowała ją Marlena Bielińska, która często współpracuje z gwiazdami przy sesjach do najpoczytniejszych magazynów. Na zdjęciach Maja jest kobieca i zmysłowa, ale nie traci swojego charakterystycznego rock'n'rollowego sznytu. Nam najbardziej podoba się w długim, przewiązanym w talii burym płaszczu. A wam?

WSZYSTKIE ZDJĘCIA Z NOWEJ KAMPANII CARINII