10 hitów z kolekcji Balmain dla H&M - nasze propozycje [PRZEGLĄD]

Wybrałyśmy najciekawsze i naszym zdaniem najładniejsze modele z hitowej kolekcji luksusowej francuskiej marki dla szwedzkiej sieciówki. Na to warto polować

W miniony piątek w internecie pojawiły się zdjęcia strojów i dodatków z zapowiadanej od dawna kolekcji marki Balmain, stworzonej dla specjalnie dla sieciówki H&M. O dziwo, marka H&M nie pochwaliła się pełnym lookbookiem na swojej stronie. Jak więc wszystkie modele trafiły do sieci? Otóż zdjęcia na swoim Instagramie zamieściła amerykańska dziennikarka Kathryn Swartz Rees. Wrzuciła fotografię każdego elementu kolekcji, w sumie ponad 100 zdjęć. Podobno lookbook został pomyłkowo opublikowany na stronie H&M i choć był tam ledwie przez chwilę, Kathryn zdążyła sfotografować całą kolekcję i wrzucić online.

Na prośbę H&M dziennikarka skasowała swoje zdjęcia, jednak bomby, jaka wybuchła w internecie, nie dało się zatrzymać. Zdjęcia rozlały się po całej sieci i dzięki temu dziś dokładnie wiemy, czego się spodziewać 5 listopada.

 

Jak można się było spodziewać, ubrania są doprawdy luksusowe - ręcznie wyszywane, bogato, wręcz barokowo zdobione, a także zabudowane, tak jak większość hitowych projektów Balmain. W kolekcji znajdziemy wyszywane sukienki mini w stylu Kim Kardashian, jak również haftowane złotą nitką czarne botki na ultracienkiej szpilce.

Całą linię obejrzycie już teraz na instagramowym profilu balmainxhm, my zaś przedstawiamy wam poniżej naszą 10 absolutnych hitów tej mocno wyczekiwanej kolekcji: