Kolekcja Balmain dla H&M - ile będą kosztować ubrania i dodatki? Już to wiemy! Czas zacząć oszczędzać [MODELE I CENY]

Niestety, mimo że stroje i dodatki będą do kupienia w popularnej sieciówce, trzeba będzie za nie zapłacić jak za rzeczy co najmniej ze średniej półki.

Ten dzień zbliża się wielkimi krokami. A mowa oczywiście o 5 listopada, czyli dniu, kiedy to kolekcja Balmain, powstała specjalnie dla marki H&M, trafi do wybranych butików szwedzkiej sieciówki na całym świcie. Jeśli myśleliśie, że premiera linii Versace dla H&M czy Alexandra Wanga dla H&M była istnym szaleństwem, jesteście w błędzie. Szaleństwo to się dopiero zacznie, dokładnie w momencie, kiedy warszawski H&M otworzy swoje drzwi i wpuści do środka fanów Oliviera Rousteinga, dyrektora kreatywnego marki Balmain.

 

Przede wszystkim ta współpraca jest wyjątkowo medialna. Stało się tak za sprawą popularności domu mody Balmain oraz przyjaźni jej projektanta z największymi celebrytami - Kim Kardashian i Kanye Westem, Kendall i Kylie Jenner czy Gigi Hadid. Kendall i Gigi wystąpiły zresztą w oficjalnym lookbooku Balmain dla H&M.

 

Sam Rousteing jest zresztą celebrytą i wcale się tego nie wstydzi - wręcz przeciwnie, jest dumny ze swojej globalnej popularności i aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Chętnie zamieszcza tam swoje selfie z zaprzyjaźnionymi gwiazdami:

 

Możemy się już domyślać, co będzie się działo podczas oficjalnej premiery kolekcji Balmain w sklepach H&M. Wyszarpywanie sobie barokowo zdobionych strojów to jeden z delikatniejszych i bardziej optymistycznych scenariuszy. Okazuje się jednak, że aby wyjść ze sklepu z wypełnioną po brzegi papierową torbą, trzeba najpierw zaopatrzyć się w odpowiednie fundusze. Bo ceny są całkiem wysokie.

Wyszywane sukienki, zapowiadane na największy hit kolekcji, to wydatek rzędu niemal 2000 zł. Za różne rodzaje spodni trzeba będzie zapłacić od ok. 300 do 500 zł. Seksowne kozaki-muszkieterki kosztują ok. 1000 zł, a sznurkowe sandałki na szpilce ok. 600 zł. Natomiast masywna skórzana ramoneska wypada całkiem znośnie, bo kosztuje ok. 1300 zł. Kurtki z prawdziwej skóry znanych marek, choć nie tych z najwyższej półki, są w podobnych cenach (zwykle 1100-1500 zł).

Oczywiście najbardziej dostępne cenowo sa dodatki, jak czapki, słuchawki oraz biżuteria. Męska kolekcja jest co prawda trochę tańsza od damskiej, choć zdarzają się w niej wyjątki warte prawie 2000 zł.

W NASZEJ GALERII ZNAJDZIECIE WYBRANE MODELE Z KOLEKCJI BALMAIN X H&M ORAZ ICH POLSKIE CENY