Renata Kaczoruk dla Just Paul. Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego promuje jesienną kolekcję polskiej marki, którą noszą gwiazdy [ZDJĘCIA]

Prosta sesja na łonie natury podkreśla subtelną urodę Renaty. Do współpracy modelkę zaprosiła Zosia Ślotała, menedżerka marki.

Modelka Renata Kaczoruk nigdy nie narzekała na brak zleceń, ale odkąd spotyka się z Kubą Wojewódzkim , dostaje ich prawdziwe zatrzęsienie. Już praktycznie nie ma pokazu, w którym piękna Renata nie chodziłaby po wybiegu, a jeśli jakimś cudem nie prezentuje kolekcji, to ogląda ją z pierwszego rzędu. Ostatnio modelka wystąpiła w jubileuszowym pokazie Łukasza Jemioła, wcześniej zachwyciła w sukience od Gosi Baczyńskiej na balu TVN, a dopiero co gościła na evencie zamkniętym miesięcznika "Harper's Bazaar". Miała na sobie seksowną czarną sukienkę ze skóry i z tiulowymi przezroczystościami od Agnieszki Maciejak:

Harper's Bazaar - Renata KaczorukKAPIF

Obecnie Kaczoruk promuje nową kolekcję lubianej przez gwiazdy polskiej marki Just Paul, której brand menedżerem jest stylistka Zofia Ślotała. Renata wystąpiła w klimatycznym, prostym lookbooku, przedstawiającym kolekcję jesienną. Miękkie, pastelowe monochromatyczne tkaniny podkreślają subtelną urodę modelki. Czerń akcentuje zaś jej seksapil. Zdjęcia do lookbooka wykonała Marta Wojtal, a Kaczoruk pozowała m.in. w lesie, na polanie i na masce zabytkowego samochodu, niczym z ulic Hawany:

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA

dziewczyna kuby wojewódzkiego, narzeczona kuby wojewódzkiego, renata kaczoruk, renata kaczoruk zosia ślotała, kaczoruk ślotała, renata kaczoruk just paul, just paulMARTA WOJTAL

Zdjęcia: Marta Wojtal

Makijaż: Marta Iwańska/Doktor Make-Up

Włosy: Damian/Maciek Wróblewski

Stylizacja: Zofia Ślotała