Anja Rubik pierwszy raz o rozstaniu z mężem: "Nie będzie rozwodu, bo nadal się kochamy"

Supermodelka skomentowała oficjalnie krążące od miesiąca plotki. Zapewniła, że nie będzie już jej wspólnych sesji z mężem, bo "byłoby to zakłamanie".

Anja Rubik w miniony weekend gościła w Poznaniu, gdzie pojawiła się jako kurator imprezy Art & Fashion Forum, organizowanej przez milionerkę Grażynę Kulczyk. Przy okazji Rubik udzieliła wywiadu do programu "Dzień Dobry TVN" (wideo powyżej). A tam nie udało jej się uniknąć trudnych pytań o rozstanie z mężem, modelem Sashą Knezevicem, które najpierw ogłosiły polskie media, a potem potwierdziła agentka modelki, szefowa agencji D'Vision, Lucyna Szymańska.

Prawda jest taka, że faktycznie rozstaliśmy się na jakiś czas. Nieprawdą jest natomiast, że się kłócimy, bo jesteśmy w ogromnej przyjaźni. Rozmawiamy codziennie przez telefon. Nie ma na razie mowy o rozwodzie czy jakichś dziwnych podziałach majątkowych. Kłótnie w ogóle nie wchodzą w grę. My się nadal kochamy! Z tym że nasze życia troszeczkę zaczynają się inaczej toczyć, chcemy innych rzeczy w danym momencie, wiec zrobiliśmy sobie przerwę.

Anja odniosła się także do plotek, jakie pojawiły się niedawno, a dotyczą podziału udziałów pary w ekskluzywnym kwartalniku "25 Magazine":

Magazyn prowadzę sama, ale Sasha jest zaangażowany i nadal będzie. Jeśli chodzi o jakieś wspólne sesje, to nie będą miały miejsca, bo nie chcemy prezentować czegoś, co w danym momencie nie istnieje, to byłoby zakłamanie. Nie zawsze jest łatwo, ale jakoś się trzymamy - dodała gwiazda.

Oczywiście "25 Magazine" to nie jedyne pozawybiegowe źródło dochodu Anji Rubik. Modelka zarobiła okrągłe sumy m.in. na kolekcji ubrań dla marki Mohito, kampanii reklamowej dla producenta obuwia CCC, na wprowadzeniu do sieci salonów Inglot perfum Original by Anja Rubik, nie licząc zagranicznych zleceń. Jest jedną z najlepiej zarabiających modelek w branży, a także jedną ze 100 najbogatszych Polek - w tym roku trafiła na listę "Wprost".